Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 06.04.2016 Читати 5 хв

Для хлопців Новгородського "Іскра" засяяла з новою силою

Завод «Інкор та Ко» Групи Метінвест допоміг оновити вікна у студії технічної творчості «Іскра». Тепер понад 60 маленьких новгородців займаються комфортними умовами. Студія технічної творчості Новгородського цього року відзначає ювілей – 30 років із моменту заснування. Викладачі намагаються всебічно розвивати своїх вихованців – тут діти навчаються майструвати вироби з різних матеріалів, малювати картини піском, грати в настільний теніс, працювати на комп'ютерах, доглядати птахів та акваріумних рибок. 

Картингісти молодшої групи (10-12 років) у мирний час займали призові місця на регіональних змаганнях. Працює студія завдяки ентузіазму викладачів, допомозі місцевих підприємців та батьків учнів. Діти віком від 5 до 18 років займаються тут безкоштовно. Селищна рада оплачує комунальні послуги установи. Коштів на ремонт приміщень у місцевому бюджеті немає. Завдяки перемозі у конкурсі Метінвесту «Місто – нашими руками» у приміщеннях студії замінили 11 старих вікон на сучасні металопластикові.

Стараннями батьків учнів приміщення перетворилися і всередині – були оштукатурені стіни та віконні отвори. - Я в ці класи прийшов майже три десятки років тому: спочатку сам бігав займатися, а дорослим повернувся навчати дітей, - розповідає викладач студії Іван Тринько. – Малюки не просто вчаться майструвати, творити, ремонтувати техніку – тут вони мають можливість поспілкуватися з однолітками. Навіть один одного вчать потихеньку. Тому ремонт у студії – велика справа. Діти сюди щодня приходять, і дуже важливо, щоб вони займалися в гідних умовах.

Дякую заводу за допомогу. - «Іскра» – єдине місце, куди новгородські діти можуть прийти, щоб навчитися новому, окрім шкільної програми. Вважаю, що дуже важливо підтримувати у малюках прагнення до знань, бажання розвиватися, пізнавати цей світ, - зазначає генеральний директор «Інкор і Ко» Євген Дідусь. - Звичайно, ми й надалі продовжимо розвивати селище заради наших дітей. Наразі наша увага зосереджена на завершенні масштабного оновлення спорткомплексу на Петрівській горі.

Незабаром діти зможуть займатись там міні-футболом, баскетболом, волейболом, бадмінтоном та іншими видами спорту. Науково-виробниче об'єднання «Інкор та Ко» Групи Метінвест традиційно підтримує проекти, спрямовані на розвиток підростаючого покоління. Завдяки співпраці підприємства, селищної ради та громади у Новгородському з'явився зимовий сад для малюків, кілька дитячих та спортивних майданчиків, у двох школах діють мобільні комп'ютерні класи, оновлено стадіон школи-саду №1, закуплено нове обладнання до гімнастичної зали школи №17.