КСВ 08.12.2016 Читати 4 хв

Для дітей Маріуполя світ заграє новими фарбами

У Маріуполі на базі спеціалізованого дитячого садка №155 відкрито сучасний центр корекції зору. Проект став одним із переможців конкурсу «Місто – нашими руками» та був реалізований на грант Групи Метінвест у розмірі 90 тис. грн. 

У новому офтальмологічному кабінеті дитсадка встановлено шість ефективних апаратів для відновлення та розвитку зорових функцій, що збереглися, у дітей з порушеннями зору. У приміщенні замінено старі віконні блоки на сучасні пластикові. Силами батьківського комітету та персоналу виконано косметичний ремонт кабінету, закуплено спеціалізовані меблі.

«Не кожен батько може дозволити собі лікувати дитину на найсучаснішому устаткуванні у приватній клініці. Тому за допомогою Метінвесту ми створили на базі нашого офтальмологічного кабінету центр лікувально-корекційної допомоги не лише для вихованців закладу, а й для всіх дошкільнят та школярів Лівобережного району, які потребують її. Тепер перебування діток з недоліками зору в нашому саду буде максимально результативним», – зазначила завідувачка дитсадка №155 Любов Сапальська.

Нагадаємо, переможцями конкурсу соціальних проектів «Місто – нашими руками» у 2016 році стали 18 ініціатив маріупольців. Загальний грантовий фонд становив 1,4 млн грн.