Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 13.04.2016 Читати 4 хв

Суперники, тремтіть 😃 Дитяча школа футболу Запоріжжя знайшла нове життя

12 квітня генеральний директор МК "Запоріжсталь" Ростислав Шурма вручив директору футбольної дитячо-юнацької спортивної школи "Металург" сертифікат на 500 тис. гривень. 

Кошти спрямують на виїзні та домашні ігри чотирьох команд ДЮСШ «Металург», харчування її вихованців, інвентар, спортивну форму, медикаменти та багато іншого, що необхідне для повноцінного функціонування школи. Дитячо-юнацьку спортивну школу відвідують понад 400 дітей.

Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма: – Нам вдалося зберегти футбольну школу у Запоріжжі. Наша мета – протягом року вивести школу на якісно новий рівень. Як колишній вихованець я знаю, наскільки це корисно для дітей та важливо для їхніх батьків. З 2011 року у містах присутності компанії діє спільна програма Групи Метінвест та ФК «Шахтар» «Розвиток дитячо-юнацького футболу».

Вона спрямована на популяризацію здорового способу життя та надає можливості для організації корисного дозвілля підростаючого покоління. Програма включає цілу низку заходів. Річний бюджет складає близько 12 млн. грн. Детальніше читайте на сайті компанії: http://bit.ly/1TR5z0V Про те, як юних авдіївців підтримує АКХЗ читайте на КСВ-порталі: http://bit.ly/1qoM6c2