Дайджест 18.11.2021 Читати 6 хв

Дайджест виробництва – жовтень 2021 року

Незабаром за вікном будуть зовсім інші прикраси. Тому встигніть насолодитися останніми днями осені. 

Ми розпочинаємо виробничий дайджест Метінвесту, в якому поділимося лайфхаками для осінніх фотосесій.

Якісна техніка може створити геніальний кадр. Головне, у чиїх руках вона опиниться. Теж саме і з Тачками Метінвесту. Вони круто працюють лише під керуванням профі.

АКХЗ придбав для Торецької громади новий бортовий автомобіль. Завдяки йому ремонтна бригада зможе оперативніше ліквідувати аварії, пов'язані із водопостачанням селища Нью-Йорк та сусідніх населених пунктів.

А для співробітників АКХЗ купив японський кран TADANO із комп'ютерним управлінням. Він може піднімати вантажі на найвищі об'єкти АКХЗ, у важкодоступних місцях, незважаючи на щільність забудови робочого майданчика.

У Першотравневому кар'єрі ПівнГЗК з'явився новий 12-кубовий екскаватор. Це вже сьома гірська машина такої модифікації. Після збирання та налагодження вона приступила до своїх завдань. Елементи робочого обладнання виконані із міцної сталі та забезпечують високу надійність при максимальному навантаженні.

Також для гірників придбали три вахтові автомобілі IVECO. Вони ідеальні для пересування кар'єрними дорогами. Мають повний привід, потужний дизельний двигун 250 кінських сил.

На ІнГЗК після капремонту повернувся гідравлічний екскаватор HITACHI ЕХ 3600. Він задіяний на відвантаженні гірської маси в кар'єрі. Відновлення машини тривало 18 днів. За цей час провели ремонт із заміною основних вузлів та механізмів.

А на ДКХЗ відновили тепловоз ТГМ4 № 2400. Йому замінили дизельний силовий агрегат, відремонтували гальмівну передачу важеля, ресорну підвіску.

На ЦГЗК з'явився новий пасажирський автобус Otokar Territo U. Новачок – поки що єдиний автобус такого роду в Україні. Може вмістити 73 пасажири, але на вигляд – компактний і легкий. Має просторий салон з великими центральними дверима, LED-освітленням та клімат-контролем.

Позувати серед золотого листя – одне задоволення. Натомість на виробництві можуть вийти унікальні фото. Особливо якщо в кадр потрапляє незвичайна техніка.

В управління якістю ПівнГЗК прийшов новий аналізатор Satmagan-135. Він використовується для вимірювання масової частки магнітного матеріалу в сировині, продукції та промислових відходах. Устаткування виробництва Великобританії – надійне, швидке та точне.

У рельсобалочний цех Азовсталь закупили два мобільні пірометри Dias Pyrospot DG 80 NV. З їх допомогою можна точково перевіряти стінки методичної печі із зовнішнього боку та знаходити місця тепловтрат. Отже – вчасно коригувати режим нагріву.

На ММКІ будують нову установку повітря. Найсучаснішу в Україні. Вона дозволить забезпечити потреби меткомбінату в кисні та азоті, необхідних для виробництва чавуну та сталі.

Перед важливою зйомкою краще підготуватися: упорядкувати себе і подумати про образ. Але головне, звичайно, усмішка та настрій.

Фахівці Метінвест-Промсервіс виконали два великі капітальні ремонти на ММКІ. Роботи велися на комплексі обладнання листопрокатного цеху «1700» та конвертері №2. Це допомогло відновити роботу промислових агрегатів до проектних параметрів. Якісно і точно вчасно.

Також ремонтні роботи виконувались на випалювальній машині ОК-324 фабрики обгортування ЦГЗК, нагрівальної печі № 2 прокатного цеху МП ДКХЗ, конвертері № 1 Азовсталі та інших агрегатах.

Хороше освітлення – вважай половина успіху. Про це знає кожний фотограф. Найкращі кадри робляться на природі, коли є м'яке сонячне світло.

На ММКІ створюють чисте доменне виробництво. Слідом за домнами №3 та №5 на оновлення чекають і «четвірку». Тут збудують сучасний комплекс газоочисток. Проект масштабний – з інвестиціями 27 млн доларів. На ДП №4 вже виконали демонтаж та перенесення існуючої інфраструктури, заклали фундамент під об'єкти енергопостачання.

На Азовсталі триває реконструкція газоочищення конвертерів. Проект ще триває, але його вже називають найважливішим у році. Починаючи з другого кварталу, виконано низку масштабних робіт. Завершилося перенесення естакади, продовжується модернізація енергоблоку.

У жовтні екологи ІнГЗК засіяли багаторічними травами 15 га відвалів і стільки ж - укосів хвостосховища. Для цього використовували гідромонітори, адже на похилих поверхнях неможливо працювати на тракторі із сівалкою.

Також на підприємствах Метінвест Кривий Ріг на території хвостосховищ висівають озиме жито. Так фахівці екологічної служби борються із пиленням карт.

Метінвест підписав меморандум із Danieli – провідним світовим виробником обладнання для металургії. Разом вони будуть розвивати та впроваджувати технології для виробництва «зеленої» та низьковуглецевої сталі. Така співпраця – ще один крок Метінвесту до декарбонізації виробництва стали на підприємствах України та ЄС.

Друзі, будьте в моменті та отримуйте задоволення від кожної секунди. І нехай усі фото, навіть на паспорт, завжди виходять вдалими))