Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 15.02.2016 Читати 4 хв

"Чистий під'їзд" у мешканців Лівобережного району

Минулої суботи у конкурсі "Зеленого центру Метінвест" брали участь мешканці Центрального району. 13 лютого активісти ЗМЦ були гостями у мешканців Лівобережного. Дітелі будинку №52 що Морським бульваром (Морський минулого – Комсомольський), разом із головою будинкового комітету Любов'ю Зайчиковою, взяли участь в акції/конкурсі "Чистий під'їзд" від громадського союзу «Зелений центр Метінвест». 

Уявіть собі будинок, де в сміттєкамері крани гарячої та холодної води, висить полиця з квітами, рушники на стіні та повна відсутність якихось неприємних запахів. Можете не уявляти – подивіться на фото. Там є та сама камера і цей підвал, точніше, як він виглядав раніше і яким його побачили активісти ЗМЦ.

Мешканці переконані – все, що відбувається позитивно з будинком, це результат діяльності його голови будинкового комітету. У восьми багатоквартиних будинках Лівобережного району, у десяти під'їздах представники 165 квартир наводили чистоту. Як і минулої суботи всі учасники стали володарями придверних килимків, а їхня праця та під'їзди у конкурсі ЗМЦ стануть здобувачами комплектів нових поштових скриньок. 

Наступної суботи активісти Зеленого центру йдуть до Іллічівського району. Приєднуйтесь! Беріть приклад із учасників конкурсу – своїми руками робіть своє життя комфортнішим! Разом ми зробимо більше! Дякуємо всім активним жителям міста, що взяли участь, і активістам "Зеленого центру Метінвест" :)