КСВ 09.09.2016 Читати 4 хв

У Кривому Розі створили чотириметрову карту України

За підтримки Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату Групи Метінвест криворіжці створили єдиний у місті масштабний макет карти України. Тепер кожен мешканець та гість міста зможе обійти найбільшу країну Європи за лічені секунди. ​

Патріотичний проект «Україна – єдина!» відкрито на центральній площі проспекту Перемоги житлового масиву Інгулець. Це контурна мапа нашої країни, відлита з кольорового бетону. На чотириметровій контурній карті України яскравими кольорами виділено області нашої країни та найбільші міста.

На карті є покажчики напрямків, тому легко уявити, в якому боці знаходиться те чи інше місто. Новий культурний об'єкт став для криворожан символом патріотизму та єдності українців. Крістіна Видашенко, співавтор проекту, Президент Міжнародного благодійного фонду «Ожина»: - Ми впевнені, що цей проект стане спільною точкою тяжіння інгульчан. Він дозволить донести людям, наскільки важливо цінувати ту прекрасну країну, де ми живемо. Показати, що Україна має залишатися неподільною. Дякуємо Інгулецькому ГЗК за підтримку ініціатив мешканців. Спільними зусиллями ми робимо нашу країну ще кращою.

Олександр Герасимчук, генеральний директор Інгулецького ГЗК: – Незалежність рідної землі, недоторканність її територій – найбільша цінність. У Кривому Розі всі знають: тільки спільними зусиллями можна досягти якихось змін на краще. Це без зайвих слів демонструють соціальні проекти ГЗК, а також співробітництво підприємств Метінвесту з громадами та міською владою. На новій карті можна побачити промінчики, які пов'язують наше місто з іншими містами України. Вважаю, це чудовий символ єднання нашого народу на благо своєї країни.