Гуманітарна допомога 26.04.2022 Читати 3 хв

Чергова гуманітарна допомога від Метінвесту, ДТЕК та Фонду Ріната Ахметова надійшла до Авдіївки

Група Метінвест і ДТЕК у координації з Фондом Ріната Ахметова продовжують підтримувати мешканців Авдіївки, які страждають від агресії РФ проти України. Чергова допомога в межах гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» надійшла до міста. 

Транш у кількості приблизно 20 тонн речей першої потреби, продуктів і бутельованої питної води. Продукти та засоби гігієни керівництво Авдіївки планує розподілити по бомбосховищах, де наразі укриваються від обстрілів авдіївці, котрі залишилися в місті.

Нагадаємо, Метінвест, ДТЕК і Фонд Ріната Ахметова вже передав більш як шість тисяч продуктових наборів мешканцям Авдіївської громади. Допомогу отримали соціально незахищені категорії населення, а також ті, хто залишився в місті. 

До набору ввійшли макарони, борошно, крупи, олія, консерви, цукор, згущене молоко. Склад рекомендований ВООЗ з огляду на його енергетичну цінність.

 Раніше Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова передав до Авдіївської лікарні протизапальні, знеболювальні та кровоспинні препарати, антибіотики й хірургічні інструменти.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.