КСВ 14.12.2021 Читати 3 хв

Центральний ГЗК висадив 740 дерев у селищі Авангард

Центральний ГЗК продовжує виконувати проєкти екологічної програми підприємства та заходи міської екопрограми-2025. Наприкінці осені біля жилих будинків селища Авангард спеціалісти з охорони навколишнього середовища ЦГЗК висадили кілька сотень листяних та хвойних дерев.  

За словами екологів рослини висаджували після перших заморозків задля того, аби коріння закріпилися та вже навесні дерева змогли дати перші квіти. Всього висадили сім видів дерев – ясені, клени, акації, липи, айланти, сосни та туї.

У минулі роки Центральний ГЗК також висадив дерева на території одного  гектара біля селища Верабове та ще близько 600 кущів та дерев біля модульного містечка поблизу селища Мирівське.

Центральний ГЗК системно виконує вимоги міської екологічної програми. Ми закуповуємо нову техніку для боротьби із пилом на проммайданчиках та міських вулицях. Займаємось рекультивацією та озелененням санітарно-захисних зон, використовуємо зелені технології.   Щороку на хвососховищі висаджуємо озимі для закріплення пилу.

— Наталія БІЛОЗЬОРОВА, начальник відділу охорони навколишнього середовища ЦГЗК.

Нагадаємо, що у цьому році на хвостосховищі комбінату засіяли 116,5 га озимого жита, який утворює потужну кореневу систему і надземну вегетативну масу для закріплення поверхні, що пилить.