КСВ 26.02.2021 Читати 4 хв

Центральний ГЗК провів турнір для юних шахістів Покровського району

У Кривому Розі відбулися традиційні ігри на Кубок Центрального ГЗК. Переможці турніру представлять Покровський район у міському турі змагань у квітні цього року.

Турнір проходить втретє, майданчиком для його проведення традиційно став створений у 2019 шаховий клуб Центрального комбінату. У змаганнях взяли участь 15 шкільних команд з учасниками молодше 16 років. Фінальні партії розіграли представники шести найкращих за рейтингом команд, а переможці районних ігор – юні шахісти гімназії № 49 – боротимуться за першість Кривого Рогу.

Змагання проводяться завдяки співпраці Центрального ГЗК компанії Метінвест і Федерації шахів Кривого Рогу. Тренери Федерації також викладають у шаховому клубі комбінату.

 

Шахи – це інтелектуальний вид спорту, що вимагає особливих якостей: терпіння, зусилля, вміння зосередитись, не боятися необхідності думати й концентруватися. Я вважаю, що такі навички, які здобуваються навіть у юному віці, будуть дуже корисні в міру дорослішання. Упевнений, що створення комфортних умов для занять, підтримка досвідчених наставників і спортивний азарт добре мотивують. Це те, чого ми прагнемо в компанії Метінвест – щоб у дітей були повноцінні умови для саморозвитку та відпочинку, бажання й можливість продовжувати займатися цікавою та улюбленою справою, – зазначив генеральний директор Центрального ГЗК компанії Метінвест Дмитро Шевчик.