26.09.2017 Читати 4 хв

Центральний ГЗК направив 2,2 млн грн на благоустрій частини набережної річки Саксагань

За підтримки Центрального ГЗК у Покровському районі Кривого Рогу розпочалися роботи з благоустрою ділянки набережної річки Саксагань. Територія площею 8 га відноситься до 129 кварталу, обмежена вул. Кропивницького та мостом у мікрорайоні Зарічний. Проект реалізується у рамках Програми соціального партнерства Групи Метінвест із містом. 

Інвестиції комбінату становлять 2,2 млн. грн. У 129 кварталі проживає понад п'ять тисяч криворожан. Територія біля води на вул. Кропивницького – одне з небагатьох місць відпочинку для мешканців та гостей мікрорайону. Проект передбачає впорядкування прибережної лісосмуги. Фахівці підприємства «Криворізький лісгосп» вже почали облаштувати територію – прибирають сухостій, поросль, вивозять сміття. Після першого етапу ремонтних робіт встановлять альтанки та прокладуть пішохідні стежки.

Генеральний директор Центрального гірничо-збагачувального комбінату Дмитро Шевчик: - Щодня отримую від мешканців Покровського району звернення з проханням щодо допомоги комбінату у благоустрої вулиць та паркових зон. Вивчивши питання, разом із містом вирішили облаштувати набережну біля вул. Кропивницького. Те, що це місце відпочинку справді необхідне, підтвердила зустріч із мешканцями 129 кварталу. На нещодавніх виїзних зборах із криворіжцями обговорили, що потрібно змінити і на що звернути увагу для розвитку мікрорайону. Упевнений, благоустрій набережної стане чудовим подарунком для мешканців та гостей. Крім того, до кінця цього року плануємо відремонтувати у районі фасади будинків на вул. Січеславській.

Заступник криворізького міського голови Олександр Катриченко: - Цього року комбінати Групи Метінвест виділили 60 млн. гривень на Програму соціального партнерства з містом. Вже реалізується низка важливих інфраструктурних проектів: ремонт лікарень та освітніх закладів, благоустрій скверів та паркових зон. Разом ми провели масштабні заходи: промисловий форум та «Ніч індустріальної культури», веломарафон «Залізна сотня». Тішить, що місто має надійних партнерів у великій комплексній роботі з розвитку Кривого Рогу та підвищення якості життя наших городян.