Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 29.04.2016 Читати 4 хв

Центральний ГЗК упорядкував парк у Саксаганському районі

Центральний гірничо-збагачувальний комбінат Групи Метінвест упорядкував територію парку в Саксаганському районі. Роботи проводились у рамках Програми соціального партнерства Метінвесту. На благоустрій зони відпочинку направили 1,5 млн. грн. Після реконструкції у парку розпочав роботу світлодинамічний фонтан.

У ході робіт виконали реконструкцію чаші фонтану із зміною загального дизайну, замінили розведення водних комунікацій. Упорядкували прилеглу територію: обрізали старі дерева, розбили алеї, поклали тротуарну плитку та бордюри, встановили лавочки та урни. На оновлених клумбах незабаром з'являться багаторічні рослини. Важливим етапом робіт стало встановлення сучасного освітлення для безпеки відпочиваючих у темну пору доби.

Юлія Ткачик, молода мама, мешканка вул. Мелешкіна: - Це темне, недоглянуте місце жителі Артема обходили стороною. У парку не було нормального освітлення, тож гуляти з дітьми можна було лише вдень. Ми дуже раді, що парк знову оживе та стане улюбленим місцем для відпочинку дітей та дорослих. А гарний фонтан очолить список визначних пам'яток Саксаганського району.

Дмитро Шевчик, генеральний директор Центрального гірничо-збагачувального комбінату: - Центральний комбінат Групи Метінвест продовжує інвестувати у розвиток міста. Минулого року ми виділили 11,5 млн. грн. на заміну дорожнього покриття, встановлення освітлення, благоустрій парків та допомогу комунальним установам. Незважаючи на складну ситуацію в гірничо-металургійному комплексі та в країні, поточного року співробітництво на благо рідного міста буде продовжено. Новий фонтан подарує другу молодість раніше недоглянутому парку. Сподіваємося, цей куточок стане найпопулярнішим місцем для відпочинку городян, як вдень, так і вечорами.