КСВ 04.10.2021 Читати 4 хв

Ремонт Центру громадських організацій Азовсталі

Після капітального ремонту відкрився оновлений Центр громадських організацій металургійного комбінату «Азовсталь» Групи Метінвест. Загалом відремонтували понад 800 кв. м кабінетів, коридорів та інших приміщень усередині будівлі, забезпечені умови для комфортної роботи співробітників і візитів відвідувачів Ради ветеранів та інших громадських організацій. Інвестиції у проєкт – 19,4 млн грн.

Центр громадських організацій меткомбінату «Азовсталь» готовий приймати в оновленому приміщенні. Тут відремонтували 22 кабінети, обладнали кімнату для настільних ігор, встановивши чотири столи для шахів, більярдні й тенісні столи. З'явилася невелика їдальня з усією необхідною технікою, поліпшили перукарню. Оновили кабінет медичної допомоги, підвальні приміщення й актову залу на п'ятдесят осіб.

Будівлю не впізнати, змінилося все – зовні й усередині. Тепер це сучасне, світле та затишне приміщення, де кожен зможе знайти заняття до душі. Ми вдячні Групі Метінвест за турботу й увагу.

голова Ради ветеранів війни та праці Азовсталі Тамара РОСТОВСЬКА.

Замінили системи водопостачання, опалення й електрики. Змонтовано системи вентиляції, комп'ютерні та телефонні мережі. Встановлено системи відеоспостереження й ролетні віконниці. Крім того, будівля стала доступною для маломобільних груп населення – виконали монтаж пандусів і розширили дверні проходи.

Також у межах ремонту заасфальтовано прилеглу територію. Обладнали майданчик із навісом для проведення заходів на відкритому повітрі, встановили лавочки й урни, оновили паркан.

Ремонт Центру громадських організацій – це ще один соціальний об'єкт у межах програми корпоративної підтримки ветеранів Групи Метінвест. Тут зроблено все для того, щоби представники громадських організацій меткомбінату «Азовсталь» могли збиратися в комфортних умовах. Особливу увагу зосередили на зручності й доступності приміщень ветеранських організацій. Ми намагаємося, щоб ветеранам-металургам було приємно зустрічатися тут, проводити разом час, ділитися своїми переживаннями, отримувати підтримку.

директор з персоналу та адміністрації Азовсталі Іван ГОЛТВЕНКО.

Нагадаємо, раніше в Центрі громадських організацій Азовсталі відремонтували покрівлю й утеплили фасад будівлі.