Подія 30.04.2022 Читати 6 хв

Цех гарячого прокату Запоріжсталі відзначає 84-ту річницю з дня заснування

Колектив цеху гарячого прокату Запоріжсталі сумлінно працює у воєнний час, забезпечуючи виробництво якісного тонкого металу і наближаючи нашу перемогу. 30 квітня підрозділ відзначає 84 роки від дня заснування.

Той, хто хоч раз бачив яскраво-багряну стрічку металу, що стрімголов біжить станом цеху гарячого прокату, щоб перетворитися на тонкий, проте міцний гарячий прокат, назавжди запам’ятає цей дивовижний процес і професіоналізм прокатників.

Фахівці цеху гарячого прокату, разом з усім колективом комбінату Запоріжсталь, сьогодні не просто сумлінно виконують свої робочі обов’язки, кожну зміну у воєнний час працівники здійснюють трудовий подвиг у тилу. Роблять свій важливий внесок у нашу перемогу, в економіку регіону та всієї України. Міць колективу загартовується кожної трудової вахти, разом із прокатом. Та чим складніша зміна, тим сильніші люди, які своїми руками виборюють нові виробничі досягнення.

Зараз, коли після гарячої консервації обладнання цеху гарячого прокату знову стало до роботи і поступово набирає виробничий ритм, працівники завзято й відповідально виконують свої професійні обов’язки.

Серед героїв трудового фронту цілком заслужено одні з найкращих – бригада № 4 під керівництвом начальника зміни Віталія Зубенка. На чорновій групі стану завзято працює старший вальцівник стану Віталій Семенюк. Він має досвід і оператора, стежить за геометрією даних прокату на ввіреній йому ділянці стану та виконує виробничі задачі на «відмінно». На дільниці чистової групи стану працює молодий і моторний, саме так кажуть про вальцівника в колективі, Дмитро Ляшенко. Зараз Дмитру доручили виконувати обов’язки старшого вальцівника, і фахівець цілковито виправдовує очікування своєю сумлінною працею. Саме на цій дільниці особливо важливо стежити за товщиною прокатаного металу, адже від цього залежить якість готової продукції. У колективі з повагою ставляться й до старшого оператора чистової групи Сергія Черемісова. Як каже сам Сергій, він обрав професію прокатника раз і на все життя. Сергій задає точний розрахунок швидкості прокату. Старанно працює оператор моталок Дмитро Савощенко. Дмитро швидко опанував спеціальність, а сьогодні має вже багатий двадцятирічний досвід. Він відповідально контролює температуру охолодження полоси, слідкує за швидкістю та якістю змотування прокату в рулони. Трудову звитягу та професіоналізм демонструє й колектив під керівництвом старших вальцівників Євгена Крамаренка, Ігоря Крюкова та Анатолія Волкова.

Також сумлінно працюють професіонали відділення з виробництва слябів – оператори поста керування станом гарячої прокатки Леонід Ніколенко, Валерій Серебряников, Володимир Бабій, Сергій Немудрий, Сергій Машинець, нагрівальники металу Юрій Фролов, Валентин Трубін, Сергій Скорина, Олександр Соколов, В’ячеслав Сафонов. Кожен робітник цеху продовжує багаторічні традиції сумлінної праці, високої якості прокату та уважно пильнує за дотриманням технології, стандартів якості, щоб споживачі отримували найкращий запоріжсталівський прокат.

– Я дякую кожному спеціалісту за відповідальність, професіоналізм і працелюбність, котрі вони демонструють сьогодні у важкі часи – часи війни. Кожен, хто виходить на зміну – наближає нашу перемогу та воює на економічному фронті. Дякую за відданість професії, яка особливо відчутна сьогодні. З днем народження, наш рідний цех. Вірю, що незабаром ми зможемо відзначити цю річницю в мирі та злагоді. А поки вперед до перемоги! Миру нам усім, – привітав команду начальник цеху гарячого прокату Семен СВИРИДОВ.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.