Гуманітарна допомога 25.04.2022 Читати 4 хв

Біженці та ветерани праці отримали великодні подарунки від Фонду Вадима Новинського

У Фонді Вадима Новинського випекли 20 тисяч пасок до Великодня для вимушених переселенців і містян. Уже освяченими їх отримали парафіяни храмів Запорізької області.

Частину смаколиків отримали вимушені переселенці з Маріуполя, серед яких і Олександр МІТЬКО. Чоловік каже, що Великодні паски – це змога відчути мир та безпеку за сотні кілометрів від рідного дому: «На Великдень ми зазвичай ходили до церкви, святили паски, збиралися з друзями, святкували. Завжди цей день був особливим, одним із кращих у році. Сподіваюся, що цьогоріч це свято принесе нам щось нове – закінчення війни, нашу перемогу».

Великодні ласощі отримали й тисячі ветеранів запорізьких підприємств Метінвесту.

– Відчувати турботу та повагу для нас, старшого покоління, було важливо завжди. А в ці непрості часи ціна такої підтримки зростає. Нам приємно, що до нас ставляться з повагою й не забувають. Дуже дякуємо, – каже ветеран комбінату Запоріжсталь Олександр ШЕРЕМЕТ.

Нагадаємо, від початку війни на підтримку країни Благодійний Фонд Вадима Новинського та бізнеси Smart Holding виділили майже 200 млн грн. Як повідомлялося раніше, Фонд Вадима Новинського закупив у країнах Європейського Союзу партію обладнаних машин швидкої допомоги. Перші 9 автівок були передані як гуманітарна допомога КНП «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради. Також Фонд придбав на 15 млн грн сучасне медичне обладнання для лікарень Запоріжжя.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.