Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 18.07.2016 Читати 4 хв

Понад 30 млн грн на соціальні програми Кривого Рогу

Група Метінвест та міська влада Кривого Рогу уклали угоду про соціальне партнерство на 2016 рік. Інвестиції компанії у розвиток міста становитимуть понад 30 млн грн. Відповідний документ 16 липня підписали мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков та керівники криворізьких ГЗК Метінвесту: Інгулецького, Північного та Центрального.

Проекти у рамках цієї угоди спрямовані на покращення якості життя городян. Програми соціального партнерства Група Метінвест реалізує у Кривому Розі з 2011 року. За цей час компанія вклала у розвиток міста в рамках цих програм 185 млн грн. Серед головних проектів, реалізованих Групою за ці роки – масштабні реконструкції мікрорайону Даманський, 44-го кварталу, проспекту Перемоги у мікрорайоні Інгулець, благоустрій вулиць, парків та скверів. Лише за останні два роки компанія профінансувала ремонт дитячого відділення лікарні, де обслуговуються працівники ІнГЗК, мешканці мікрорайону Інгулець та навколишніх районів, реконструкцію фонтану у Саксаганському парку та благоустрій Криворізького ботанічного саду.

Метінвест придбав сучасне медичне обладнання для єдиного в місті кардіологічного відділення для лікування хворих на гострі серцево-судинні захворювання у міській лікарні №9. Крім того, за два роки компанія відремонтувала 115 тисяч квадратних метрів доріг. У 2016 році основними напрямками соціального партнерства Метінвесту та міської громади стануть благоустрій та розвиток інфраструктурних об'єктів, ремонт центральних та внутрішньодворових доріг. Конкретні напрями визначаються в рамках діалогу всіх зацікавлених сторін – мешканців міста, міської влади та бізнесу.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков: - Незважаючи на об'єктивні економічні труднощі, ми продовжуємо допомагати у вирішенні соціальних проблем міста. Результати цієї діяльності покращують життя не лише нашим криворізьким співробітникам, а й усім городянам. Особливо символічно, що такий подарунок місту Метінвест робить напередодні дня металурга та гірника. Подібні програми сьогодні працюють і в інших ключових містах нашої присутності. Юрій Вілкул, міський голова Кривого Рогу: - Шість років спільної роботи міської влади та Групи Метінвест – це велика історія успіху, яка показує, що громада та бізнес можуть не просто співіснувати, а й активно співпрацювати на благо місцевих мешканців. Сотні реалізованих завдяки Метінвесту соціальних проектів – чудовий приклад для всіх підприємств Кривого Рогу, кому не байдуже життя рідного міста.