25.01.2017 Читати 4 хв

На конкурс «Чисте місто» подано понад 200 заявок

Третій сезон конкурсу "Чистий під'їзд" зібрав 207 заявок від під'їздів багатоквартирних будинків Маріуполя. Порівняно з минулим роком, бажання городян ставати активними учасниками ініціативи «Зеленого центру Метінвест» зросло вп'ятеро. Про старт конкурсу ми вже розповідали тут. 23 січня розпочався черговий етап – технічна експертиза заявок.

Волонтери «Зеленого Центру» пройдуть усіма під'їздами-учасниками та уточнять остаточну кількість охочих вийти на прибирання. Першими – 4 лютого – стартують мешканці Приморського району. До цього часу активісти «Зеленого центру Метінвест» мають обійти 59 під'їздів. Лютий буде взагалі насиченим на збирання. Слідом за Приморським, 11 лютого, суботник пройде у Кальміуському районі, 18 у Лівобережному та 25 лютого у Центральному районі.

Цього року подарунки «Зеленого Центру» ще привабливіші. Найкращі під'їзди Маріуполя отримають нові поштові скриньки, металеві двері чи комплекти енергозберігаючого освітлення. Крім цього, всі учасники стануть володарями приквартирних килимків. Головна запорука успіху – це дружність мешканців під'їзду. Важлива не лише кількість учасників, а й те, наскільки креативно та різнобічно підійшли мешканці будинку до суботника. Чи прикрашений під'їзд, чи є музичний супровід, чи беруть участь у прибиранні діти та молодь.

«Така кількість учасників говорить про довіру до «Зеленого центру» та велике бажання мешканців зробити свій внесок у благоустрій, наведення чистоти та затишку у нашому місті, – зазначає координатор громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Сергій Магера. – Приємно, що люди не залишаються осторонь і самі беруть участь у вирішенні проблем під'їзду, двору та міста».