КСВ 18.11.2021 Читати 4 хв

У Маріуполі металурги висадили понад 200 молодих дерев

Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча Групи Метінвест продовжує реалізацію заходів щодо покращення та оздоровлення санітарно-захисної зони підприємства. У рамках проекту щорічного озеленення прилеглих до меткомбінату міських територій закуплено та висаджено понад 230 молодих туркестанських тополь.
 

Дерева висадили у районі третіх прохідних ММК імені Ілліча, а також на території загальноосвітніх шкіл №20 та №22.

Саджанці виведені у київському розпліднику. Дерева адаптовані до нашої кліматичної зони, дуже добре приживаються і чудово поглинають вуглекислий газ, при цьому виділяючи кисень.

— начальник відділу охорони навколишнього середовища меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Володимир КОЛОДОЧКА.

Висаджені туркестанські тополі не утворюють тополиного пуху. Вони очищатимуть міське повітря збагачуючи його фітонцидами – біологічно активними речовинами, що пригнічують зростання та розвиток хвороботворних мікробів. Крім того, дерева цього виду невибагливі у догляді та знижують негативний вплив на навколишнє середовище, у тому числі й шумове.

Меткомбінат виконує взяті він зобов'язання і постійно озеленює міські території. Це не разова акція. Ми займаємося озелененням щорічно і регулярно контролюємо приживання саджанців. Якщо необхідно, то докучаємо.

— директор з охорони праці, промислової безпеки та екології меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Олег АСТАФ'ЄВ.