КСВ 15.03.2018 Читати 5 хв

Метінвест направить понад 16 млн грн на розвиток Авдіївки

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ), Група Метінвест та адміністрація Авдіївки підписали Угоду про соціальне партнерство на 2018 рік. Фінансування соціальних програм становитиме 16,6 млн грн. Під угодою поставили підписи генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов та керівник військово-цивільної адміністрації Павло Малихін.  

Авдіївський коксохім – найбільший платник податків Авдіївки, який на 67% формує міську скарбницю. Окрім виконання всіх вимог законодавства, завод поклав на себе додаткову соціальну відповідальність – бере активну участь у відновленні та розвитку міста.

Минулого року АКХЗ направив на фінансування соціальних програм 11,9 млн. грн. На ці кошти було виконано капітальні ремонти у трьох загальноосвітніх школах та трьох дитячих садках, оновлено лінійну поліклініку, а міський автопарк було поповнено сучасним пасажирським автобусом. Понад 100 городян отримали будівельні матеріали для відновлення своїх будинків, які постраждали від обстрілу.

За рішенням акціонера СКМ Ріната Ахметова, на будівництво газопроводу «Очеретине – Авдіївка» до міського бюджету перераховано 28,9 млн. грн. АКХЗ залишається єдиним джерелом теплопостачання Авдіївки. Незважаючи на технічні труднощі, завод знайшов спосіб заповнити систему опалення водою та вчасно розпочав опалювальний сезон. Авдіївці продовжують отримувати тепло за найнижчими цінами у регіоні. У 2018 році в рамках співпраці з містом Авдіївський коксохім планує відремонтувати інфекційне відділення єдиної у місті лікарні, а також виконати внутрішні роботи у трьох школах та двох дитячих садках. Громадський транспорт поповниться ще одним автобусом, у місті з'являться нові дитячі майданчики та вуличні світильники. Цього року завод ініціював конкурс проектів з благоустрою прибудинкової території «Перетворимо Авдіївку разом». Підприємство продовжить підтримувати обдарованих дітей міста: відмінники навчання та переможці олімпіад отримають стипендії.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков: - Останні кілька років Авдіївку штормило від потрясінь. Місто вистояло, завод запрацював на повну потужність, допоміг відновити житловий фонд та інфраструктуру. Весь світ спостерігав і співпереживав авдіївцям. А ми завжди були поряд. За сім років співпраці ми вклали у розвиток міста 65 млн грн – і продовжимо це робити. Бо знаємо – у міста та заводу одне майбутнє.
 

Генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов: - Ми намагаємося зробити все, щоб місто розвивалося і було комфортним для життя. У пріоритеті цього року – ремонт об'єктів освіти, охорони здоров'я та спорту. Так, центральний стадіон поповниться новим майданчиком для занять волейболом та тенісом. Ще одна мрія авдіївців стане ближчою з початком проектування першого у місті басейну. Разом з жителями Авдіївки впорядкуємо будинки та прибудинкові території. Для цього вже стартував конкурс «Перетворимо Авдіївку разом» із призовим фондом 1 млн грн.
 

Керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін: - Очевидно, що життя в місті може покращитись лише за умови тісної співпраці бізнесу, місцевих органів влади та, безумовно, за активної участі мешканців. Авдіївський коксохім – наш друг та помічник. Заводчани завжди підтримують місто. Забезпечують робочі місця та своєчасну заробітну плату майже чотирьом тисячам місцевих жителів. Завод є і найбільшим платником податків у місті. З таким надійним партнером ми впевнені в завтрашньому дні.