КСВ 05.10.2016 Читати 4 хв

Завдяки "Краснодонвугілля" у дитячому садку відкрилася нова група

У дитячому садку "Капітошка" селища Краснодона радісна подія. Тут відкрилася ще одна група для малечі. Дошкільному закладу, розташованому на базі школи-інтернат у селищі Краснодоні, не перший рік допомагає «Краснодонвугілля». До недавнього часу дитячий садок мав лише дві групи для 76 дітлахів від чотирьох до шести років. 

На жаль, для трирічних мешканців селища у закладі місць просто не було. Щоб створити для цих хлопчиків та дівчат нову групу, «Краснодонвугілля» профінансувало придбання будівельних матеріалів та виконання ремонтних робіт. У групі встановили сучасні міжкімнатні двері. В ігровому та спальному корпусах утеплили підлогу та поклали лінолеум, встановили металопластикові віконні блоки, відремонтовано стелі, зроблено косметичний ремонт.

У групі обладнаний спеціальний буфет-роздавальна, встановлені бойлер та мийка для посуду. - Спасибі «Краснодонвугілля», що дає всім нам впевненість у завтрашньому дні, - каже завідувачка дитячого садка Любов Резніченко. - Тепер наш сад зможе прийняти ще більше дітлахів. І черга на здобуття місця у ньому скоротиться.

Генеральний директор «Краснодонвугілля» Олександр Ангеловський: - Незважаючи на те, що сьогодні наше підприємство зазнає колосальних фінансових проблем, ми знаходимо можливість допомагати громаді. Намагаємося зробити все, щоб у дітей було мирне та благополучне майбутнє. "Краснодонвугілля" підтримав і школу-інтернат. На пришкільній території з'явилися спортивні снаряди для занять воркаутом, волейбольний та баскетбольний майданчики, нові лавочки та урни. Все це виготовили та встановили фахівці Управління з монтажу, демонтажу та ремонту гірничо-шахтного обладнання. Щоб увечері спортивні об'єкти не поринули у темряву, ремонтники «Краснодонвугілля» змонтували систему освітлення.

За словами директора школи-інтернату Ірини Римарьової, спортивні майданчики не порожні. Вдень на них проходять уроки фізкультури, а увечері сюди поспішають діти та дорослі з усього селища, щоб позайматися улюбленими видами спорту та зміцнити здоров'я.