Безпека 29.04.2022 Читати 5 хв

Безпека працівників Запоріжсталі, як і раніше, є пріоритетом компанії

Запоріжжя страждає від ракетних ударів. Але наші воїни гідно тримають оборону, не підпускаючи ворога до кордонів міста. Як у таких умовах працює металургійний комбінат Запоріжсталь Групи Метінвест, в етері  інформаційного марафону «Єдині новини» розповів генеральний директор підприємства Олександр Мироненко.

На початку квітня Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського ухвалила рішення щодо часткового виведення з режиму гарячої консервації підрозділів Запоріжсталі. Наразі на підприємстві працюють дві доменні печі № 3 і № 4, в роботу запущено сталеплавильні та прокатні потужності.

Поки ЗСУ боронять суверенітет держави на військовому фронті, металурги комбінату тримають фронт економічний. Звісно, трудові зміни у воєнний час кардинально відрізняються від робочого ритму, в якому жив комбінат до 24 лютого. Незмінною залишилася увага до забезпечення безпеки робочого процесу, однак сьогодні це виявляється не тільки у слідуванні правилам промислової безпеки й охорони праці. Кожна повітряна тривога – сигнал для колективу до укриття в бомбосховищах, які комбінат попередньо укомплектував та підготував для експлуатації.

– На підприємстві підготовлено багато захисних споруд. Розрахована кількість людей, яких ми можемо розмістити в наших сховищах  до 7 тисяч. Захисні споруди забезпечені всім необхідним: водою, провізією, генераторами тощо. Приміщення були підготовлені ще до війни, а за останні два місяці ми вдосконалили підготовку всіх споруд. Тож коли лунає повітряна тривога, робітники, залучені до виробничих ланцюжків, спускаються до укриттів і перебувають там до відбою, – зауважив генеральний директор Запоріжсталі Олександр МИРОНЕНКО.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.