Модернізація 17.02.2022 Читати 4 хв

Азовсталь продовжує оновлювати обладнання конвертерного цеху

Меткомбінат «Азовсталь» Групи Метінвест покроково оновлює парк сталерозливних ковшів конвертерного цеху. Два ковші вже поставлено до підрозділу. Вартість одного агрегату – 4,6 млн. грн.

Рідка сталь, отримана в конвертері, випускається в сталерозливний ківш, який забезпечує транспортування сталі від сталеплавильного агрегату до машини безперервного лиття заготовок, доведення металу до вимог хімічного складу та температури.

У конвертерному цеху меткомбінату "Азовсталь" використовують 18 таких ковшів для розливу металу. Деякі вимагають заміни для відповідності технічним характеристикам і параметрам, що безпосередньо пов'язане з якістю продукції, що виготовляється.

У конвертерному цеху покроково реалізується проект по оновленню парку сталерозливних ковшів. Крім двох вже доставлених, цього року підрозділ отримає ще три аналогічні агрегати: два очікуємо до кінця лютого, ще один – у листопаді.

— Роман БОРОДІН, майстер з ремонту обладнання конвертерного цеху меткомбінату "Азовсталь".

Два нові ковші на початку лютого поточного року були доставлені до конвертерного цеху. Один із них вже виконує виробничі завдання, другий – готують до введення в експлуатацію.