Комфорт співробітників 10.08.2020 Читати 2 хв

Азовсталь підвищує комфорт побутових приміщень

У рельсобалочному цеху меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест продовжують реалізовувати корпоративну програму «Робочий побут».

Ремонт санітарно-побутових приміщень цехів триває за планом. На черзі ремонт побутових кімнат у термічному відділенні цеху. Оперативно, всього за 14 днів, виконали ремонт у санітарно-побутових приміщеннях майстерні електриків термовідділення рейко-сполукового цеху меткомбінату «Азовсталь». За цей час повністю замінили електропроводку та водовід. Встановили нові вікна, двері та сантехніку. Підлоги та стіни облицювали кахельною плиткою. Для зручності співробітників працюватимуть бойлери та сушарки для рук. Незважаючи на стислий термін виконання будівельних робіт, ремонт проведено чітко відповідно до санітарно-гігієнічних норм.

Генеральний директор меткомбінату «Азовсталь» Енвер ЦКІТІШВІЛІ зазначив, що успіх підприємства залежить від ставлення співробітників до роботи, а це безпосередньо пов'язано з рівнем заробітної плати та умовами праці: «Для нас важливий кожен співробітник – ми платимо гідну заробітну плату, надаємо соціальний пакет, оплачуємо медичне страхування. І планомірно створюємо комфорт у побутових приміщеннях підприємства. Безпека, комфорт праці та побуту колективу – обов'язкові пріоритети на підприємствах Групи «Метінвест».

Нагадаємо, з початку року в рейко-собочному цеху самотужки завершили ремонт у дев'яти санітарно-гігієнічних приміщеннях та відремонтували кімнату змінно-зустрічних зборів. Понад 500 співробітників цеху вже оцінили якісні поліпшення робочого побуту.