Продукція 11.02.2022 Читати 4 хв

Азовсталь отримав сертифікат якості UKAS

Металургійний комбінат «Азовсталь» Групи Метінвест пройшов аудит «SGS Україна» – світового лідера у сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань та сертифікації. Проведено атестацію листового прокату в системі сертифікації UKAS, для здійснення поставок до Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії.
Аудитори SGS Україна проаналізували роботу дев'яти підрозділів меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест.

Пройшли по всьому ланцюжку виробництва продукції – від постачання сировини та матеріалів до отримання готового прокату. Експерти відвідали технологічне управління, відділ продажу, управління планування та розвитку персоналу, товстолистовий цех, центральну хімічну лабораторію, цехи механічних випробувань, автоматизованого неруйнівного контролю та метрології, відділ технічного контролю.

Ознайомилися з методами контролю якості сировини та металопрокату. Перевірили технічну та нормативну документації.

Необхідність такого заходу в тому, що Великобританія вийшла зі складу Європейського Союзу. Тому, незважаючи на те, що раніше азовстальський прокат до цієї держави вже регулярно постачався, меткомбінату знову потрібно було підтвердити свої переваги.

— Олена ВЕСНОВСЬКА, провідний інженер відділу стандартизації та сертифікації договірної роботи меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест.

Аудиторська група відзначила темпи розвитку підприємства та високу якість металопродукції. Після аналізу звіту меткомбінат «Азовсталь» отримав сертифікат UKAS англійського офісу «SGS» на виробництво товстолистової продукції. Новий сертифікат діятиме два роки.

«Отримання сертифікату UKAS дозволяє меткомбінату «Азовсталь» продовжити постачання металопродукції на ринок товарів Великої Британії та Північної Ірландії. Крім того, сертифікація такого рівня дозволить підприємству зміцнити свої позиції на світовому ринку металопродукції та задовольнити підвищені вимоги замовників щодо якості прокату, виробленого меткомбінатом», – зазначив директор з технології та якості меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Дмитро ЗОТОВ.