Комфорт співробітників 17.02.2022 Читати 4 хв

Азовсталь інвестував ще 2 млн грн у робочий побут співробітників

У цеху метрології меткомбінату «Азовсталь» Групи «Метінвест» продовжують покращувати умови робочого побуту для співробітників. Слідом за ремонтом у диспетчерській, кімнаті їди та санітарно-побутових приміщеннях, оновили чоловічу лазню площею 250 квадратних метрів. Інвестиції у проект – 2 млн грн.

До ремонту чоловічих побутових приміщень у цеху метрології меткомбінату «Азовсталь» підійшли ґрунтовно. Спочатку демонтували всі старі облицювальні матеріали та повністю замінили комунікації. Потім виклали кахельною плиткою стіни та підлогу, змонтували стелю типу «Амстронг». Оновили сантехніку, встановили якісні раковини, сучасні душові та подвійні шафки – для чистого та робочого одягу.

Окрема увага до технічного оснащення побутового простору – для зручності співробітників встановили фени, електричні сушарки для взуття та рушників.

У підрозділі планомірно ремонтують побутові приміщення – минулого року оновили кімнату їди, санвузли жіночі та чоловічі, зараз ввели в експлуатацію відремонтовані чоловічі лазні. На останньому об'єкті проклали нову систему вентиляції з функціями фільтрації та підігріву повітря. Це дозволило створити у побутовому приміщенні максимально сприятливий мікроклімат для працівників.

— Володимир КУЗЬМІН, старший майстер цеху метрології меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест. 

Оновлені чоловічі лазні цеху метрології розраховані на 70 осіб, включаючи співробітників сусідніх підрозділів – центральну хімічну лабораторію, центральну електротехнічну лабораторію та управління автоматизації.

З кожним місяцем на меткомбінаті «Азовсталь» стає дедалі більше сучасних та комфортних побутових приміщень. Під час ремонту кожного об'єкта санітарно-побутового призначення робиться упор на функціональність та якість.

— Василь ГУРІН, заступник директора із соціальних питань меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест.

Нагадаємо, у програму «Робочий побут» у 2021 році меткомбінат «Азовсталь» інвестував понад 39 млн. грн.