Продукція 23.02.2022 Читати 4 хв

Азовсталь додав у портфель замовлень два нові види продукції

Азовстальці вибороли призові місця на всеукраїнському конкурсі зварювальниківМеткомбінат «Азовсталь» Групи Метінвест розширив свою продуктову лінійку ще двома новими позиціями. Це листовий прокат із раніше не вироблених марок сталі. Для освоєння нової продукції на підприємстві пропрацювали весь технологічний ланцюжок виробництва прокату.

Співробітники меткомбінату «Азовсталь» вміють працювати зі складними замовленнями – лише за кілька місяців розробили нову технологію та розпочали виробництво листового прокату сталі марки L290NE/X42NE PSL2 для спецзамовлення у Сербії. Особливість цього замовлення полягає в жорстких вимогах до технічних параметрів, неметалевих включень та ультразвукового контролю.

На підприємстві зазначають, що для його виконання фахівці меткомбінату «Азовсталь» розробили новий хімічний склад, технологію виплавки та розливання, а також режими прокатки аркушів, що дозволило досягти повної відповідності до вимог замовлення-наряду. Вже відвантажено близько 8 тисяч тонн нової продукції.

Для збереження конкурентоспроможності необхідно максимально зберегти існуючі ринки збуту, виконуючи складні замовлення, а також за рахунок розширення сортаменту та високої якості металопрокату завойовувати нові. Завдяки командній роботі фахівців підприємства нам це вдається.

— Дмитро ЗОТОВ, директор з технології та якості меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест.

Крім того, на «Азовсталі» розпочали виробництво листового прокату сталі марки 09Г2С з головною умовою забезпечення класу міцності 390 для прокату товщиною 8-12 мм. Для цього розроблені нові режими контрольованої прокатки, що дозволяють забезпечити необхідний рівень механічних властивостей. У товстолистовому цеху за новою технологією вже вироблено понад 2542 тонни прокату, що повністю відповідає вимогам замовника.