КСВ 06.01.2021 Читати 3 хв

Авдіївський коксохім подбав про здоров'я співробітників

Медико-санітарна частина Авдіївського коксохімічного заводу поповнилася сучасними апаратами. Нове обладнання суттєво розширить можливості з діагностики й надання медичної допомоги заводчанам.

Ультразвуковий апарат нового покоління дозволить проводити дослідження практично всіх органів і систем людини. Завдяки високій якості діагностики можна точно прораховувати об'єм внутрішніх органів та досліджувати їх на різній глибині.

Вводиться програма еластометрії – діагностики пухлин на різній стадії та програма для якісного дослідження серця в режимі 3D. Це дозволить заводчанам пройти на місці цілу низку досліджень, на які раніше доводилося їздити до сусідніх міст. Для лабораторії придбали стерилізатор-автоклав і мікроскоп.

Для кабінету функціональної діагностики – 12-канальний ЕКГ-апарат, що не тільки проводить дослідження, а й розшифровує попередній висновок. Також у цілодобовому пункті здоров'я тепер є вдосконалений алкотестер. На оновлення медсанчастини АКХЗ Метінвест направив понад 2 млн грн.