КСВ 07.08.2020 Читати 3 хв

«Авдіївка. Платформа спільних дій» оголошує конкурс ідей

Директор ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» Оксана Трегубчук презентувала громаді міста й селища Новгородське конкурс соціальних проєктів «Перетворимо Авдіївку разом!» і «Перетворимо український Нью-Йорк разом!».

Мета конкурсу – залучити якнайбільше активних мешканців для поліпшення якості життя громади.

«Ми об'єднуємо зусилля, щоб зробити життя навколо себе кращим та комфортнішим. Знаю, наскільки ініціативні наші жителі і як багато цікавих у них ідей. Упевнена, що разом ми втілимо в життя багато яскравих та важливих проєктів на благо громади», – розповіла директорка ГО.

Брати участь у конкурсі можуть органи самоорганізації населення, некомерційні організації, установи й ініціативні містяни. Напрямки конкурсу: поліпшення інфраструктури міста; культура; сучасне вуличне мистецтво; спорт.

Фінансування одного проєкту в Авдіївці – до 170 000 гривень, у Новгородському – до 100 000 гривень. При розгляді заявок пріоритет надається проєктам із найвищим рівнем вкладу заявника. Внесок може бути як фінансовим, так і нефінансовим – трудовий, волонтерський чи транспортний.

Заявки приймаються до 17 серпня 2020 року включно. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном 067-621 03 11 або в повідомленнях сторінки громадської організації «Авдіївка. Платформа спільних дій» у Фейсбук щодня з 9-00 до 17-00, крім вихідних. Конкурс соціальних проєктів реалізується в партнерстві з військово-цивільною адміністрацією Авдіївки, Новгородською селищною радою та за фінансової підтримки Групи Метінвест. Загальний призовий фонд – 2,4 млн грн.