Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 13.08.2015 Читати 5 хв

АКХЗ відновлює житловий фонд

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ) Групи Метінвест завершив відновлювальні роботи у трьох багатоповерхових будинках. Для ремонту приватного сектора підприємство виділяє будівельні матеріали. На ці цілі АКХЗ направив уже близько 1,5 млн. грн. У двох п'ятиповерхових будинках по вулиці 9-й квартал відновлено дахи, плити перекриттів, фасади та міжкімнатні перегородки.

В одному з будинків встановлені нові металопластикові вікна. У будинку №21 по вулиці Комунальній відремонтовано покрівлю. Сума витрат АКХЗ становила майже півмільйона гривень. Ще 1 млн грн підприємство направило на придбання будівельних матеріалів для ремонту приватних будинків городян. За ініціативою керівництва заводу в Авдіївці створено комісію з представників АКХЗ та міської адміністрації.

Фахівці оцінюють ступінь руйнувань житла. На підставі висновків комісії власники постраждалих будинків приватного сектору безкоштовно отримують дошки, брус, шифер, цемент, руберойд та інші будматеріали. На сьогодні таку допомогу Авдіївський КХЗ надав майже 60 сім'ям. Видача будматеріалів продовжується. —«Відновлення зруйнованих будинків авдіївців» — одне з пріоритетних завдань, які ми ставимо перед собою. Відремонтоване житло дозволить пережити зиму в теплі та затишку майже 700 мирним жителям, — каже генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов. — Ми прагнемо зробити якомога більше, встигнути до настання холодів. Адже багато будинків залишилися без покрівель. Волога і холод будуть швидко їх руйнувати. АКХЗ не залишить городян один на один зі своєю бідою». Сьогодні будівельники працюють у 16-ти багатоквартирних будинках, ще по 38 ведуться підготовчі роботи.

Нагадаємо, Метінвест виділив 18 млн грн на відновлення Авдіївки. За допомогою Авдіївського коксохімічного заводу в місті вже відновлено два дитячі садки, дві загальноосвітні, музична та вечірня школи, Будинок культури, Будинок дитячої та юнацької творчості, міська лікарня.