Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 16.12.2015 Читати 4 хв

Авдіївський коксохім відновлює міську лікарню

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ) групи Метінвест продовжує відновлювати центральну міську лікарню. Робочі підприємства змінюють систему електропроводки у відділеннях медичного закладу. Заміну електромереж виробляють в акушерсько-гінекологічному корпусі, куди сьогодні переведено більшість служб Авдіївської центральної міської лікарні. Головний корпус медустанови сильно постраждав внаслідок обстрілу та тимчасово законсервований.  

АКХЗ придбав для ремонту всі необхідні матеріали (електричні дроти, кабелі, розетки, вимикачі, щити освітлення та ін.). Вже зараз завдяки старанням заводчан змогли відновити повноцінну роботу реанімаційне, терапевтичне, неврологічне, хірургічне, травматологічне відділення та лабораторію.

- Завод з перших днів обстрілів узяв під опіку міську лікарню: ми неодноразово вставляли вікна і лагодили розбиту снарядами покрівлю, забезпечували медустанову киснем, а також бензином для генераторів і заправки санітарних автомобілів, закуповували шовний матеріал і необхідні медикаменти, - розповідає генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов. – Ми поставили перед собою завдання – відродити Авдіївку.

Без сучасного медичного обслуговування це неможливо. Тому сьогодні коксохіміки роблять все можливе для того, щоб центральна міська лікарня могла надавати якісну допомогу городянам. Раніше силами заводчан було відновлено і зовнішню теплотрасу медичного закладу. Також за допомогою Авдіївського КХЗ проведено капітальний ремонт систем водо-, теплопостачання та каналізаційних труб у підвальному приміщенні пологового будинку. На допомогу міській лікарні Авдіївки Метінвест направив понад 1,5 млн. грн.