Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 27.01.2016 Читати 5 хв

Авдіївський коксохім відновлює ще 9 багатоповерхівок

Незважаючи на складну економічну ситуацію, АКХЗ продовжує відбудову міста. На завершальному етапі знаходяться ремонтні роботи у дев'яти багатоквартирних будинках. Майже дві тисячі авдіївців знову знайдуть дах над головою. Відновлювальні роботи йдуть у будинках №№ 14, 15, 20, 22, 25 у 9 кварталі, № 15 по вулиці Гагаріна, № 13 по вулиці Молодіжній, № 5 по вулиці Корольова та № 22 у МПС. 

Будівельники вже реконструювали зовнішні та несучі стіни, фасади, відновили плити перекриття, сформували міжкімнатні перегородки та вставили віконні блоки. У будинку № 15 на вулиці Гагаріна прямими влученнями снарядів було зруйновано фасадну стіну між другим і третім поверхами. Від ударної хвилі у квартирах вилетіли вікна. Зараз про біду вже мало що нагадує, а мешканці знову можуть назвати ці стіни будинком – теплим, рідним та затишним.

- У цій квартирі я жила понад п'ятдесят років. У ній пройшло моє дитинство та юність, народилися мої діти. Коли до квартири потрапив снаряд, переживала до сліз. Важко усвідомлювати, що батьківський будинок перетворився на руїни. Нині своїми коштами відновити руйнування – це непідйомно, - розповідає мешканка постраждалої квартири Тетяна Северина. – Коли завод почав відновлювати місто, знала, що й до нас черга дійде. У біді нас не залишать. Дякуємо АКХЗ за допомогу! Завдяки заводу у нашого міста є надія на майбутнє.

Нагадаємо, завдяки Авдіївському коксохімічному заводу вже відремонтовано 69 багатоповерхівок. Загалом на ремонтно-відновлювальні роботи житлових будинків, дитячих садків, шкіл та інших значущих для авдіївців об'єктів минулого року Метінвест направив 18 млн. грн.