Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 26.05.2016 Читати 4 хв

Авдіївський коксохім установить велопарковки для городян

Авдіївський коксохімічний завод у рамках партнерства з містом установить для городян п'ятдесят велопаркувань. Сьогодні Авдіївка стала переважно велосипедним містом, оскільки через бойові дії рух муніципального транспорту вкрай обмежений.

А у віддалені мікрорайони взагалі не дістатися громадським перевізником. Багато авдіївців, у тому числі й заводчани, вважають за краще їздити на роботу і додому двоколісним транспортом. Але залишати його ніде. Коксохіміки вирішили підтримати ініціативу авдіївців та встановити велопарковки біля соціально значущих міських об'єктів. Їхньою установкою займеться громадська організація «Відродження».

- Велосипедистів в Авдіївці стає все більше, а комфортних умов для паркування відповідного транспорту в місті немає. Найближчим часом біля шкіл, лікарень, магазинів та міських служб з'являться велопарковки, – розповів генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов. -Вже поставили першу пробну поряд із коксохімом – біля магазину «Заводчанин». За інформацією авдіївського відділення поліції, лише у 2015 році надійшло 24 заяви про крадіжки велосипедів. -Я віддаю перевагу саме цьому виду транспорту, постійно їжджу на велосипеді на роботу і додому. Це корисно, і економічно вигідно. Але, крім плюсів, є великий мінус – ніде його залишати, - поділився думкою  городянин Андрій Олійник. – Завдяки велопарковкам можна буде не турбуватися за збереження двоколісного друга.

Нагадаємо, Авдіївський коксохімічний завод, Група Метінвест, міська рада та місцева військово-цивільна адміністрація м. Авдіївки підписали Угоду про соціальне партнерство на 2016 рік. Цього року АКХЗ направить на фінансування соціальних програм 9,5 млн. грн.