КСВ 27.08.2016 Читати 5 хв

Авдіївський коксохім провів турнір з великого тенісу

У турнірі з Авдіївки відбувся перший благодійний великий теніс на Кубок генерального директора Авдіївського коксохімічного заводу Муси Магомедова. ‚Мета – привернути увагу мешканців до проблеми розвитку та підтримки міської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ).

ДЮСШ – єдина спортивна міська школа, яка об'єднує різні види активності. Сьогодні в ній працюють секції з боксу, волейболу та футболу. Тренування відвідують понад 100 хлопців. Авдіївський КХЗ неодноразово допомагав закладу – набував спортивного інвентарю, реконструював міський стадіон, який знаходиться на балансі спортивної школи. І зараз завод вирішив підтримати спортсменів, провівши благодійний турнір із великого тенісу. За звання найкращих воювали 13 осіб, з них двоє – гості турніру, працівники Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату Групи Метінвест (м. Кривий Ріг).


Протягом двох днів гравці демонстрували майстерність володіння ракеткою та м'ячем. Змагання проходили на сучасному корті міського стадіону, що його авдіївцям подарував АКХЗ. Переможцем турніру став гість із Кривого Рогу – Вадим Григорович. Друге та третє призові місця вибороли авдіївці Олександр Костін та Ігор Калінін. - Хочу подякувати і організаторам, і учасникам заходу – всім, хто нас прийняв, - сказавВадим Григорович. - Прикро вивозити з Авдіївки переможний кубок. Але я обіцяю наступного року приїхати знову і надати можливість авдіївцям відігратися. Завдяки турніру вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Авдіївки отримали м'ячі для ігор у футбол та волейбол, а також боксерські рукавички.

- Велике дякую генеральному директору заводу Мусі Сергійовичу за підтримку, за допомогу, надану нашій школі, - подякувала директор ДЮСШ Наталія Романчук. - Дуже сподіваюся, що наші вихованці наступного року також візьмуть участь у такій чудовій події. За рішенням генерального директора АКХЗ Муси Магомедова турнір стане новою спортивною традицією Авдіївки та проводитиметься щороку. - Емоцій – море! Вийшло справжнє спортивне змагання національного масштабу. Окреме спасибі друзям із Кривого Рогу, які внесли спортивний азарт у нашу гру, - поділився враженнями Муса Магомедов. - Ми дізналися один одного в обличчя. І тепер організуємо наше тенісне життя так, щоб воно було більш цікавим і насиченим. Сподіваюся, що наступного разу нас буде ще більше. Запрошую всіх авдіївців уже зараз приходити тренуватись на корти міського стадіону.