КСВ 21.10.2021 Читати 5 хв

АКХЗ допоможе прифронтовій громаді з безперебійним водопостачанням

Авдіївський коксохімічний завод придбав для Торецької ОТГ бортовий автомобіль. Завдяки сучасній техніці реагування на аварійні ситуації з водопостачанням у прифронтовій громаді стане оперативнішим, а обслуговування комунікацій – безперебійним.

Через близькість до лінії фронту та часті обстріли система водовідведення й водопостачання селища Нью-Йорк (колишнє смт Новгородське) і сусідніх населених пунктів часто виходить із ладу. Регулярно трапляються локальні аварії. Через відсутність сучасного транспорту ремонтні бригади не могли реагувати на НП швидко – час прибуття на місце затягувався, і це створювало незручності для місцевих жителів.

Авдіївський коксохім відгукнувся на прохання про допомогу з боку керівництва Торецької громади та закупив для ремонтної бригади бортовий автомобіль.

Окрім придбання сучасної техніки, за підтримки Авдіївського коксохіму в Нью-Йорку збудують резервну лінію водопостачання від свердловини в мікрорайоні «Гори» до магістрального водоводу. Це дозволить у момент аварійних зупинок водопостачання в селищі, що відбуваються щомісяця, задіяти свердловину для подачі води мешканцям мікрорайону «Фенольний» і кварталу Керам.

Метінвест системно підтримує прифронтові міста. Фенольно-нафталінове виробництво АКХЗ є невід'ємною частиною українського Нью-Йорка. Ми забезпечуємо робочі місця і стабільну заробітну плату понад 500 мешканцям селища та сусідніх населених пунктів, своєчасно перераховуємо податки до місцевого бюджету, реалізуємо соціальні проєкти. За дев'ять років компанія інвестувала в розвиток селища понад 30 мільйонів гривень. Ми спрямовуємо кошти на ремонти шкіл і дитячих садків, розвиток інфраструктури, створення умов для активного способу життя, підтримку охорони здоров'я.

генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Віталій ЛИТОВКА.

Плідна співпраця з Авдіївським коксохімом протягом тривалого часу працює на користь мешканців смт Нью-Йорк. Новий автомобіль дуже необхідний для оперативного реагування на аварійні ситуації в громаді, а будівництво резервної лінії водопостачання допоможе покращити ситуацію з водою в селищі. Прокладатимемо водопровід спільно – АКХЗ та Торецька міська військово-цивільна адміністрація. Впевнений і в подальшій співпраці на благо жителів Торецької громади.

керівник Торецької міської військово-цивільної адміністрації Василь ЧІНЧИК

Нагадаємо, за підтримки Метінвесту реалізовано масштабний проєкт із переведення смт Нью-Йорк на автономну систему опалення. Спільними зусиллями місцевої влади, громади та підприємства селище стало енергонезалежним. Проєкт визнано переможцем обласного конкурсу «Найкращі практики місцевого самоврядування».

Також протягом трьох років у прифронтовому селищі відбувається конкурс соціальних проєктів «Перетворимо український Нью-Йорк разом!», який проводить ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій». Завдяки грантовій допомозі від Метінвесту місцеві жителі мають унікальну можливість перетворити рідне селище і зробити своє життя комфортнішим.