23.11.2017 Читати 4 хв

АКХЗ допомагає відновлювати житло працівникам підприємства

Авдіївський коксохімічний завод продовжує видавати працівникам підприємства будівельні матеріали для відновлення житла, що постраждав від обстрілу міста. На сьогодні таку допомогу отримали понад 100 сімей. Серед тих, хто отримав підтримку АКХЗ, та інженер-механік відділу головного механіка заводу Надія Єрпильова.

У січні 2015 року до її будинку, розташованого у приватному секторі, потрапило два снаряди. Жінка перебувала на роботі і про те, що сталося, дізналася з переклички в соціальних мережах. Надія буквально втратила дах над головою. Були зруйновані дах, стіни, вікна, фундамент. Вибуховою хвилею повело внутрішні перегородки. Згодом будинок почав розвалюватися. Терміново необхідно було починати ремонтні роботи.

Власним коштом заводчанка відновила зовнішні стіни, фундамент. Волонтери громадської організації «Відродження» допомогли замінити вікна та відремонтувати покрівлю. Залишилися внутрішні роботи, відремонтувати підлогу, перекласти перегородки. Але коштів на подальший ремонт житла більше не було. На допомогу прийшов рідний завод, виділив усі необхідні матеріали. – До обстрілів я жила тут одна. Цей будинок мені дорогий, як пам'ять про батьків.

Моє дитинство пройшло у ньому. Власними силами та засобами я б не змогла відновити житло. Дуже вже дорого нині все. Тепер завдяки допомозі заводу сподіваюся дуже скоро повернутися у рідні стіни, – каже Надія. Нагадаємо, що співробітники Авдіївського коксохіму, чиї будинки постраждали внаслідок обстрілу міста, отримують у допомогу від підприємства будівельні матеріали. Для цього завод закупив дошки, шифер, цвяхи, щебінь, цеглу, цемент та інші матеріали на суму 1,3 млн грн.