Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 21.01.2016 Читати 5 хв

Авдіївські коксохіміки допомагають місту впоратися з наслідками негоди

Під час снігових заметів працівники АКХЗ оперативно розчищають автомобільні дороги, що ведуть від підприємства до міста та довколишні села. Це дає можливість сотням людей безпечно добиратися до роботи і додому. Коксохіміки регулярно виїжджають на обстеження доріг, що ведуть до Авдіївки, Красногорівки, Очеретиного, Сокілу, Соловей, Бажаного, Новоселівки, Орлівки, Уманського. 

Потім спецтехніка АКХЗ розчищає найбільш засніжені та небезпечні ділянки колії, дороги посипають шлаком та сіллю. - З Авдіївки на «велику землю» можна виїхати лише через найближчі села. І якби не заводчани, мешканці міста опинилися б у сніговій блокаді, — поділилася думкою авдіївчанка Світлана Марченко.

– Зараз ми можемо їздити у великі міста без побоювання, що застрягнемо в дорозі. Працівники АКХЗ приходять на допомогу і рятувальникам. За потреби надають спеціальний транспорт, щоб звільнити з полону автомобілі. - У грудні, коли випав перший сніг, на підйомі між Красногорівкою та коксохімзаводом застрягла фура. Машина їхала АЗМК. Самостійно витягти її можливості не було, - розповів начальник авдіївського загону ДСНС Дмитро Тритейкін.

– Звернулися за допомогою до керівництва АКХЗ, і нам надали спецтехніку. Силами заводчан машину вдалося оперативно звільнити із замету. У збиранні кучугур беруть участь шість коксохімиків і стільки ж спеціальних транспортних засобів. Така робота – єдина можливість доставляти в місто хліб та продукти харчування, адже крім техніки АКХЗ дороги в села просто нічим і нема кому чистити. Завдяки своєчасно наданій допомозі сотні людей безперешкодно дістаються своїх робочих місць і назад додому.

– Хочу подякувати нашим заводчанам за оперативно почищені та посипані дороги. Я живу в Ластівчині і щодня їжджу на роботу на АКХЗ. Неодноразово доводилося добиратися під час важких погодних умов, - розповів апаратчик смолоперегінного цеху Олексій Кравченко. - Знаю, що завдяки турботі колег мені не страшні снігопади та негода. Я завжди приїду і на завод, і додому.