КСВ 02.09.2016 Читати 6 хв

Авдіївський коксохім подарував міським школярам сучасну актову залу

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ) у рамках партнерства з містом провів капітальний ремонт актового залу у школі №6. На його реконструкцію Група Метінвест направила понад 800 тис. грн. У день знань містоутворююче підприємство подарувало школярам Авдіївки сучасний актовий зал з комфортними глядацькими місцями та великою сценою.

На заході був присутній і губернатор Донецької області Павло Жебрівський. Навчальний заклад – найстаріший у селищі «Хімік». За 54 роки його роботи в актовій залі школи не було проведено жодного капітального ремонту. Довгий час у приміщенні протікала стеля, були розбиті стіни, частково забита система опалення. Непридатними стали віконні рами, крісла для глядачів і лакове покриття підлоги. Авдіївський коксохім вирішив допомогти школі.


Заводчани повністю оновили актову залу: відновили систему опалення, відремонтували підлогу, стіни та стелю. Будівельники встановили нові вікна та двері. Замінили глядацькі сидіння та сцену. Тепер школярі мають всі умови для творчого розвитку.


Губернатор Донецької області Павло Жебрівський: - Авдіївці сильно дісталося за час бойових дій. Незважаючи на те, що місто, як і раніше, залишається прифронтовим, воно живе і розвивається. Приємно відзначити тісне співробітництво Авдіївського КХЗ із містом. Сьогодні ми можемо бачити позитивні результати цієї роботи – відновлену інфраструктуру, житлові будинки, оновлення об'єктів освіти та охорони здоров'я. Повертаються назад мешканці міста. І велика заслуга в цьому градоутворюючому підприємстві. Дякую коксохіму, що дає авдіївцям впевненість у завтрашньому дні. АКХЗ підтримав не лише школу №6, ще у двох навчальних закладах заводчани оновлюють спортивну залу та їдальню, упорядковують спортивний майданчик на шкільному стадіоні. Завершили ремонт у двох дитячих садках. В одному встановили пластикові вікна та вхідні двері, в іншому відремонтували дві групи та музичний зал. Загалом на ремонт об'єктів освіти Метінвест направив понад 3 млн. грн.


Генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов: Радує, що цього року в Авдіївці за парти сяде вдвічі більше дітей, ніж минулого. Це вселяє віру та надію на світле майбутнє. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб майбутнє у авдіївських дітей було гідним. Тож цього року частина наших проектів – це об'єкти освіти. У планах ще багато хороших справ для міста та його мешканців.