КСВ 22.06.2017 Читати 4 хв

Авдіївський коксохім відремонтує житло 170 мешканцям міста

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ) відновить пошкоджені внаслідок обстрілу будинки працівників підприємства. На ці цілі Група Метінвест направила понад 1,3 млн грн. З початку цього року в Авдіївці поновилися активні бойові дії. В основному від обстрілу страждає стара частина міста. Пошкоджено понад тисячу житлових будинків. 

На допомогу авдіївцям прийшли волонтери, міські служби та Державна служба з надзвичайних ситуацій, міжнародні та громадські організації. Турботу про працівників Авдіївського косохіма взяло він підприємство. За підтримки Групи Метінвест підприємство допоможе відновити понад 170 будинків та квартир заводчан. Коксохім придбав усі необхідні для ремонтних робіт будматеріали.

Допомога у відновленні житла нададуть добровольчі бригади, сформовані із заводчан. У пошкоджених будинках працівників підприємства відремонтують покрівлі, що несуть стіни, засклять вікна. Генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов: - Люди – це головна цінність нашої компанії та підприємства. Завдяки їм ми зберегли завод. Пишаємося кожним своїм співробітником і робимо все, щоб коксохіміки відчували нашу турботу.

Сьогодні, незважаючи на всі труднощі, нам вдалося запустити завод на повну потужність та зберегти робочі місця. Весь чотиритисячний колектив підприємства продовжує працювати на виробництві, отримувати заробітну плату вчасно. Тепер перед нами стоїть ще одне важливе завдання – відновити пошкоджене житло наших коксохімиків, щоб вони змогли повернутись назад у рідні стіни. Впевнений, що і з цим завданням ми впораємось.

Нагадаємо, 2015 року Метінвест виділив 18 млн грн на відновлення Авдіївки. Цими коштами Авдіївський коксохімічний завод відновив 69 пошкоджених від обстрілів багатоквартирних будинків, 15 соціальних об'єктів, 135 домовласників приватного сектора безкоштовно отримали будматеріали для ремонту житла.