Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 14.07.2016 Читати 5 хв

Авдіївський коксохім відремонтує шкільну їдальню

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ) у рамках партнерства з містом розпочав ремонт їдальні у загальноосвітній школі № 4. На ці цілі Група Метінвест направила близько 300 тис. грн. Навчальний заклад – один із найстаріших в Авдіївці. Цього року йому виповнилося 111 років. До початку навчального року за підтримки коксохіму у школі буде проведено капітальний ремонт їдальні, приміщення якої не ремонтувалося понад десять років.

– Коксохім не перший рік допомагає школі. Раніше нам встановили вхідні двері та нові віконні блоки, а після обстрілу замінили пошкоджені склопакети. Не відмовили й у допомозі на покращення системи опалення. Тепер з нетерпінням чекаємо на відкриття оновленої їдальні, - зауважила директор школи Оксана Дейнега.

– При фінансовій підтримці Метінвесту наша школа має можливість йти в ногу з часом. Завдяки підтримці містоутворюючого підприємства у їдальні оновлять стіни, стелю, встановлять нові двері, умивальники та сучасні світильники. Крім того, будуть закуплені стільці, столи і всі необхідні меблі - Ми працюємо заради благополуччя та комфорту авдіївських дітлахів. Не з чуток знаємо проблеми міських шкіл – у них навчаються діти наших працівників. Тому цього року у своїй соціальній роботі робимо ?акцент на модернізацію навчальних закладів Авдіївки, - розповів генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов.

Нагадаємо, Авдіївський коксохімічний завод, Група Метінвест, Авдіївська міська рада та місцева військово-цивільна адміністрація підписали Угоду про соціальне партнерство на 2016 рік. Цього року АКХЗ направить на фінансування соціальних програм 9,5 млн. грн.