КСВ 24.10.2016 Читати 5 хв

Авдіївський коксохім відремонтував спортивний зал у міській школі

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ) Групи Метінвест відремонтував спортивний зал у школі №7. На оновлення приміщень та придбання обладнання підприємство направило близько 900 тис. грн. Спортивний зал у навчальному закладі давно потребував капітального ремонту. 

За тридцять років роботи школи у залі прогнили підлогу, відійшла штукатурка від стін, розморозилася система опалення. Під час обстрілів осколками від снарядів було пошкоджено вікна, від удару вибухової хвилі у зовнішній стіні з'явилася тріщина. Роздягальні взагалі ніколи повністю не виконували свої функції – не працювали душові, була порушена робота каналізації.


За допомогою Авдіївського КХЗ у приміщеннях відновили систему опалення, відремонтували стіни, стелі, встановили пластикові вікна, двері, сучасні світильники, нову сантехніку та водонагрівачі. Завод придбав для школярів необхідний спортивний інвентар – м'ячі, волейбольну сітку, баскетбольні щити, шведську стінку, мотузковий комплекс, тенісний стіл та інші необхідні елементи. Сьогодні в Авдіївці це єдиний спортивний зал нового зразка, в якому тренуватимуться і займатимуться фізкультурою понад 300 хлопців.


Керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін: - Для міста поява сучасної спортивної зали справді важлива подія. Це новий крок до мирного життя. Тепер для авдіївських учнів урок фізкультури стане найулюбленішим. А у приміщенні школи проходитимуть і міські спортивні заходи.


Генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов: - Ми хочемо, щоб наші діти були сильними та здоровими. Тому Авдіївський коксохім, незважаючи на складну економічну ситуацію, робить все можливе, щоб створити комфортні умови для хлопців та дівчат. Приємно бачити, що результати нашої праці приносять користь авдіївцям. Це надихає і далі працювати на благо міста та його мешканців. Нагадаємо, Авдіївський коксохімічний завод, Група Метінвест, Авдіївська міська рада та місцева військово-цивільна адміністрація підписали Угоду про соціальне партнерство на 2016 рік. Цього року АКХЗ направить на фінансування соціальних програм 9,5 млн. грн.