18.12.2017 Читати 4 хв

Авдіївський коксохім відремонтував дитячий садок

Авдіївський коксохімічний завод облаштував єдиний дитячий садок «Чебурашка», що працює в старій частині міста. На виконання ремонтних робіт та придбання нових меблів спрямовано 1,8 млн. грн. 

Заводчани замостили доріжки тротуарною плиткою, відремонтували фундамент та вхід до дитячого закладу, замінили огорожу навколо ігрового майданчика, встановили вуличні світильники. Коксохіміки придбали нові меблі, облаштували ігрові зони розвиваючими комплектами.

Сьогодні гурти у «Чебурашку» повністю заповнені. Дошкільний заклад відвідують шістдесят п'ять дітей. Тетяна Руслякова, завідувачка дитячого садка «Чебурашка»: - Стараємося самотужки перетворити сад. На жаль, не все можемо самостійно. Усі, хто буває у нас у гостях, кажуть, що тут по-домашньому затишно. І коли вперше до нас приїхав генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов, то також наголосив на нашій турботі про дітей. А ще пообіцяв допомогти зробити сад сучасним та комфортним для малюків. І обіцянку виконав. Підтримка заводу – це неоціненний внесок у розвиток нашого саду та його вихованців.

Муса Магомедов, генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу: - Нам удалося втілити в життя задумане – перетворити «Чебурашку». Тепер дітлахам є де розгулятися. Зупинятись на цьому не збираємося. Спільно з керівництвом міста докладемо всіх зусиль і зробимо так, щоб садок став ще кращим.