Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 26.11.2015 Читати 5 хв

Авдіївський коксохім забезпечив місто теплом

Понад 11 млн грн направив Авдіївський коксохімічний завод на підготовку міських комунікацій до осінньо-зимового періоду, забезпечуючи опалювальний сезон в Авдіївці. Щорічно Авдіївський коксохімічний завод постачає до міста тепло та гарячу воду. Підприємство опалює всі багатоповерхові житлові будинки, адміністративні будівлі, соціальні об'єкти – лікарні, школи, дитячі садки. У вересні Авдіївський коксохім зробив капітальний ремонт теплотраси «завод-місто», що постраждала внаслідок артилерійських та мінометних обстрілів. 

Це дозволило своєчасно подати до міста тепло. Однак до початку опалювального сезону міським комунальним службам вдалося підготувати лише 10 із 147 багатоповерхівок Авдіївки. Тому завод узяв на себе частину робіт із підготовки житлових будинків та соціальних об'єктів до прийому тепла. У підвальних приміщеннях 16 багатоповерхівок коксохіміки зробили капітальний ремонт комунікацій. Ще в десяти будинках триває повна заміна труб, що прийшли в непридатність.

Роботу із заміни застарілих інженерних мереж заводчани проводять також у Авдіївській центральній міській лікарні. Силами коксохімиків відновлено і зовнішню теплотрасу медичного закладу. Крім того, Авдіївський коксохім передав міським комунальним службам для ремонту зовнішніх і внутрішньобудинкових теплових комунікацій труби різного діаметру, кульові крани, мінераловату для утеплення теплотраси, а також фланці, безшовні відводи, чавунні засувки. Для заміни розморожених опалювальних елементів у квартирах городян Авдіївський коксохімічний завод придбав 1500 радіаторів. Безоплатно їх отримують соціально незахищені категорії авдіївців – самотні люди похилого віку, інваліди, багатодітні сім'ї. Батареї городянам привозять заводчани та волонтери. 

Генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов

-  Початок опалювального сезону в Авдіївці був складним: інтенсивні обстріли та відсутність води в системі минулої зими завдали значної шкоди комунікаціям. Щойно почали заповнювати теплотраси, з'явилися нориці, пориви. Доводилося зупинятися, усувати пробоїни – і так неодноразово. Спільно з міськими комунальниками виконали серйозну роботу. І ми не зупинимося, поки теплом не буде забезпечено кожну оселю, кожна сім'я. Авдіївський міський голова Юрій Черкасов: - За допомогою містоутворюючого підприємства ми змогли осягнути неосяжне. Якщо ще місяць тому менше половини багатоповерхівок були готові до прийому тепла, то сьогодні завдяки зусиллям Авдіївського коксохіму та комунальних служб міста тепло вдалося подати до всіх будинків. Продовжується робота щодо усунення поривів внутрішньобудинкових комунікацій.