06.02.2018 Читати 4 хв

Авдіївський коксохім направив 14 млн грн на підтримку шкіл та дитсадків міста

Авдіївський коксохімічний завод Групи Метінвест за п'ять років співпраці з містом направив 14 млн грн на підтримку шкіл та дитячих садків. Сьогодні близько двох тисяч дітей Авдіївки розвиваються та навчаються у комфортних умовах. Коксохіміки оновили усі дошкільні заклади міста. 

Вихованцям дитячих садків «Малюк» та «Дзвіночок» завод подарував нові музичні зали, санвузли та групові кімнати, «Теремок» та «Оленка» отримали сучасні спортивні зали. Упорядкували заводчани та територію дитсадка «Чебурашка», повністю замінили вікна та вхідні двері у «Казці». За підтримки містоутворюючого підприємства у школах Авдіївки оновлено актові та спортивні зали, столові, відремонтовано вестибюль, вбиральні та санітарні кімнати. Відремонтували заводчани та Будинок дитячої та юнацької творчості.

Навколо всіх навчальних закладів міста встановлені сучасні вуличні світильники, в деяких будівлях дитсадків та шкіл старі вікна замінені на металопластикові. Щороку за підтримки АКХЗ поповнюється матеріально-технічна база освітніх установ. Коксохіміки купують меблі, ноутбуки, спортивне обладнання та інвентар. У 2015 році, після найсильніших обстрілів, завод допоміг відновити ушкоджені снарядами три навчальні та чотири дошкільні заклади, вечірню та музичну школи, інші соціальні об'єкти.

Керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін: - Завод завжди бере участь у житті міста та дивиться в один бік з нами. Завдяки спільній роботі оновлюються не лише об'єкти освіти, а й охорони здоров'я, розвивається міська інфраструктура, створюються умови для активного способу життя авдіївців. Генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов: - Ми працюємо заради майбутнього Авдіївки та її мешканців. У пріоритеті – гідні та комфортні умови виховання та навчання авдіївських дітей. Має бути ще чимало зробити. Працюватимемо єдиною командою, і в нас обов'язково все вийде.