Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 20.05.2016 Читати 5 хв

Авдіївський коксохім розпочав ремонт дитячого садка «Казка»

Авдіївський коксохімічний завод у рамках партнерства з містом розпочав ремонт дитячого садка «Казка». Заводчани встановлять зовнішні двері та енергозберігаючі металопластикові вікна. З цією метою Група Метінвест направить понад 300 тис. грн. Майже шість десятиліть дошкільний заклад працював у Авдіївці.

У мирний час у ньому виховувалися до 75 дітей. Казка змушена була припинити свою роботу з початком бойових дій у місті. Під час обстрілів садок був пошкоджений уламками – постраждали покрівля, вікна, система комунікацій, ігрові павільйони. Сьогодні в Авдіївці працюють три дошкільні заклади із семи – «Чебурашка», «Теремок» та «Дзвіночок». Але в місто повертаються все більше сімей з маленькими дітьми, і гостро постає питання про відновлення роботи решти дошкільних закладів. До того ж «Казка» знаходиться у віддаленому районі старої частини Авдіївки та є єдиним дитячим садком у цьому мікрорайоні.

Тому міська влада прийняла рішення відновлювати дошкільну установу за кошти місцевого та обласного бюджетів. На допомогу прийшов і АКХЗ. Заводчани встановлять у «Казці» зовнішні двері та нові енергозберігаючі металопластикові вікна. Будівельники вже замінили віконні блоки на першому поверсі дитячого садка. - З нетерпінням чекаємо на відновлення «Казки». Це рідний нам дитячий садок. Моя старша дитина ходила туди, — поділилася мама трирічної Яни Любов Молчанова. – Найближчий дошкільний заклад знаходиться за годину ходьби від нашого будинку, дітей водити зовсім незручно та клопітно. Крім того, за кошти місцевого бюджету готується проектно-кошторисна документація на реконструкцію котельні та фасаду будівлі дитсадка, а також капітальний ремонт системи опалення та внутрішніх приміщень.

- Останній раз ремонт у нас робили давно. Дуже зношена система опалення, із старих вікон постійно дуло. У холодну пору тепло не затримувалося, - розповіла виконуюча обов'язки завідувачки дитсадка «Казка» Юлія Саар. - Ми вдячні всім небайдужим за допомогу. Нарешті в нашому дитячому садку стане тепло та затишно. Дуже хочеться вірити, що в нас знову залунає дитячий сміх. Нагадаємо, Авдіївський коксохімічний завод Групи Метінвест, Авдіївська міська рада та місцева військово-цивільна адміністрація підписали Угоду про соціальне партнерство на 2016 рік. Цього року АКХЗ направить на фінансування соціальних програм 9,5 млн. грн.