This page hasn't been translated into English yet.
Green Center 6/30/2020 Read 4 min

«Зелений паросток» підбив підсумки

Під час карантину учасники освітньо-екологічної програми «Зелений паросток» громадського союзу «Зелений центр Метінвест» створювали прикраси та вбрання з вторинної сировини, малювали комікси про лікарські рослини та вирощували їх у себе вдома. Найактивніші учасники конкурсів отримали подарунки. Не лишилися без нагороди і випускники освітньо-екологічної програми «Зелений паросток».
 
Освітньо-екологічна програма "Зелений паросток" громадського союзу "Зелений центр Метінвест" на час карантину перевела проведення конкурсів у формат онлайн. А взяти участь у них міг кожен школяр Маріуполя.
 
Серед проведених конкурсів – «Щоденник юного дослідника природи», «Неймовірні пригоди лікарських рослин», «Конкурс на найкращий екопроект». Але найпопулярнішим виявився «Еко-мода – новий тренд», у рамках якого вихованці «Зеленого паростка» створювали прикраси та елементи декору з вторинної сировини.
Привітати школярів прийшла начальник відділу охорони навколишнього середовища меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Лілія Будревич: «Ми підтримуємо молоде покоління, допомагаємо їм розвиватися та пізнавати нове. Я рада, що така кількість школярів виявляє інтерес до малої екології та готові діяти».
 
Авторів найкращих робіт та найактивніших учасників конкурсів нагородили грамотами та еко-подарунками. Також призами відзначили двох випускників освітньо-екологічної програми «Зелений паросток», які протягом шести брали участь у всіх конкурсах та заходах «ростка».
 
«За плечима «Зеленого паростка» вже ряд великих досягнень, попереду - безліч далекосяжних планів і захоплюючих заходів. Ми чекаємо на закінчення карантину для більш тісної співпраці зі школярами: проведення майстер-класів, екскурсій. Але за необхідності продовжимо навчання азам екології в онлайн форматі», - зазначила координатор громадського союзу «Зелений центр Метінвест» Вікторія Кошманова.