This page hasn't been translated into English yet.
CSR 6/17/2020 Read 2 min

Запоріжсталь та Запоріжогневир допомогли політехнічному центру створити інноваційний навчальний полігон

Запорізькі підприємства Групи Метінвест активно беруть участь у модернізації професійної освіти в регіоні. За підтримки «Запоріжсталі» та «Запорожогнеупора» у Запорізькому політехнічному центрі професійно-технічної освіти (ЗПЦПТО) організовані та працюють центри підготовки зварників та електромонтерів, також підприємства фінансово допомагають училищу в оснащенні навчальної бази. Допомога металургійних підприємств Метінвесту допомогла ЗПЦПТО перемогти у конкурсі Міністерства освіти і науки України та отримати грант для створення інноваційного центру за професіями «машиніст крана металургійного виробництва» та «слюсар-ремонтник».
 
Учні та запорожці, які стоять на обліку в центрі зайнятості та бажають навчитися новому ремеслу, освоюватимуть одночасно дві професії – машиніста крана та слюсаря. Для цього в центрі обладнають навчальний кабінет спецтехнологій кранових машиністів, полігон та слюсарну майстерню.
 
Грант 1,7 млн. гривень передбачає співфінансування Міністерства та міської влади у співвідношенні 70% на 30% відповідно. Його спрямують на капітальний ремонт майбутнього навчального полігону, реконструкцію навчальних класів із встановленням сучасних слюсарних верстатів, а також придбання інтерактивного тренажера, проектора з мультимедійною дошкою, ноутбуків та іншого обладнання.
 
Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти – один із провідних навчальних закладів у регіоні. Щорічно центр випускає близько 500 молодих спеціалістів робітничих спеціальностей, які працевлаштовуються на промислові підприємства регіону. Щорічно підприємства Метінвесту спрямовують на підтримку центру близько 1 млн. гривень.