This page hasn't been translated into English yet.
Internship 3/8/2023 Read 7 min

Залиш свій слід: стажування молодих юристів у Метінвесті-2023

Велике бачиться на відстані, але робиться в моменті. Ми живемо в часи глибинних змін, але ми – не перше покоління українців, які виборюють своє майбутнє. Споконвіку найкращі розуми прагнули зробити Україну вільною та демократичною. Кожен у своїй ланці, але всі – заради спільного. Серед таких постатей – Пилип Орлик, Михайло Грушевський, Микола Міхновський, Станіслав Дністрянський, Микола Василенко. Всі вони залишили свій слід в історії. Настав твій час!

Дирекція з правового забезпечення Групи Метінвест розпочинає стажування для молодих юристів – студентів і випускників профільних вишів. 

Випробуй себе у справжніх завданнях великого гірничо-металургійного холдингу. Зроби перший крок і залиш свій слід у національній юриспруденції.

1

Реєстрація: 8 березня  14 квітня 2023.

2

Юридичні питання (тестування): 08 березня – 14 квітня 2023.


3

Співбесіди: 17 квітня  5 травня 2023.


4

Повідомлення переможців: 15 травня – 19 травня 2023.


5

Стажування: липень – серпень 2023 (остаточно дати будуть оголошені після проходження співбесід з урахуванням графіків навчання студентів).


Етап 1:

8 березня 2023 року відкривається реєстрація й тестування на участь у стажуванні.

14.04.2023 – останній день, коли ти можеш зареєструватися та пройти тестування.

Реєстрація відбувається в чат-боті – це зручно та швидко. 

Одразу після реєстрації ти можеш розпочати тестування або зробити це пізніше. Проте пам'ятай, що зареєструватися й пройти тестування ти можеш не пізніше 14 квітня – у цей день о 23:59 чат-бот буде автоматично деактивований.

Після запуску тесту ти отримаєш 30 запитань із юриспруденції. Кожне наступне питання відкривається після відповіді на попереднє. Щоб відповісти на перші 15 запитань, ти матимеш 30 хвилин. Після 15-го запитання у тебе буде можливість зробити перерву тривалістю до 30 хвилин або ж одразу продовжити відповідати на наступні 15 запитань. Якщо ти не розпочав відповідати на другу частину питань після 30-хвилинної перерви, чат-бот зарахує тобі тільки бали за перші 15 запитань. Подробиці розповість наш чат-бот. У разі успішного проходження тестування ти отримаєш повідомлення в чат-боті про проходження на наступний етап відбору.

Етап 2:

У період з 17 по 21 квітня 2023 року ти отримаєш у чат-боті повідомлення, що набрав достатньо балів для допуску до наступного етапу відбору. Також з тобою зв’яжеться твій потенційний ментор для проведення співбесіди. За підсумками співбесіди в тебе є реальний шанс потрапити на стажування.

Етап 3:

У період з 15 по 19 травня 2023 року з переможцями відбору зв’яжуться в телефонному режимі їхні ментори, щоб привітати з першою перемогою та погодити деталі подальшого стажування, яке розпочнеться вже в липні. 

Етап 4:

У липні стартує стажування. Стажистів розподілять на команди. Кожна команда працюватиме над проєктом під керівництвом ментора, а також виконуватиме поточні завдання за обраною спеціалізацією (готуватиме проєкти консультацій, проєкти юридичних документів, пошук судової практики тощо). 

Етап 5:

У серпні команди захищатимуть проєкт. Після цього визначиться команда-переможець. 

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.