This page hasn't been translated into English yet.
Metinvest Polytechnic 6/6/2022 Read 4 min

Якісна освіта й можливість отримати гідну зарплатню: що пропонує Метінвест Політехніка

Технічний університет «Метінвест Політехніка» вже у вересні цього року розпочне підготовку конкурентоспроможних фахівців в інженерно-технічній сфері за сучасними освітньо-професійними програмами. Як вступити до Метінвест Політехніки – розповіли у виші.

Незабаром стартує вступна кампанія до українських закладів вищої освіти. Про особливості цьогорічного вступу до першого недержавного гірничо-металургійного університету «Метінвест Політехніка» розповіли у виші.

Ініціатором і засновником першого недержавного гірничо-металургійного університету є Група Метінвест. У 2022 році Технічний університет «Метінвест Політехніка» запрошує на навчання за сучасними освітніми програмами з підготовки бакалаврів і магістрів, зокрема металургія сталі, інноваційна діяльність у матеріалознавстві, комп’ютерні науки та цифровий інтелект, інтелектуальні системи управління в ГМК, інноваційні технології та системи захисту навколишнього середовища, аудит та консалтинг безпеки праці, а також бізнес-процеси, операційна ефективність тощо.

Для працівників Групи Метінвест і їхніх дітей навчання фінансуватиметься коштом активів компанії на умовах тристоронніх договорів. Окрема перевага для тих, хто вже працює на підприємствах Групи – буде створений зручний графік навчання, що дозволить здобувати вищу освіту за обраною освітньо-професійною програмою без відриву від основної зайнятості. Також передбачено фінансування окремих категорій вступників коштом Метінвесту (в межах замовлення).

Для вступу на інженерно-технічні спеціальності на перший курс бакалаврату та магістратури достатньо підготувати мотиваційний лист, у якому абітурієнт пояснить, чому обрав ту чи іншу освітню програму й саме цей університет. Вступ на другий та третій курси бакалаврату відбувається за результатами НМТ – національного мультипредметного тесту.

– Від випускників, які хочуть навчатися на першому курсі бакалаврату за освітніми програмами «Вартісне управління бізнесом», «Бізнес-аналітика» та «Комп’ютерні науки», ми очікуємо або результати Національного мультитесту, який замінив ЗНО цьогоріч, або сертифікати ЗНО за 2019, 2020 чи 2021 роки. Також обов’язковим є мотиваційний лист. Щодо інших спеціальностей – достатньо тільки мотиваційного листа. Як його скласти, можна дізнатися на сайті університету. Якщо абітурієнт вступає в магістратуру на освітні програми «Бізнес-процеси та операційна ефективність» або «Менеджмент організацій та ділове адміністрування», то потрібно скласти магістерський тест навчальної компетенції, фаховий іспит в університеті та написати мотиваційний лист, – розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Метінвест Політехніки Аліна КУМАЧОВА.

Через воєнний стан навчання в університеті цього року буде відбуватися за змішаною формою: здебільшого в форматі онлайн, але будуть й елементи офлайнового навчання.

– Головна ідея Метінвест Політехніки в тому, щоб дати студентам ті знання й навички, які їм стануть у пригоді на виробництві в майбутньому. Саме такі фахівці є найбільш потрібними на ринку праці – як на національному рівні, так і в інших країнах. Найкращим студентам гарантоване працевлаштування та практика не тільки в Україні, а й закордоном, – зазначила Аліна КУМАЧОВА.

Зазначимо, що термін подання заяв і мотиваційних листів до Метінвест Політехніки встановлені Правилами приймання, з якими можна ознайомитись на офіційному вебсайті університету.

Щоб полегшити вступникам процес написання мотиваційного листа й надати всі необхідні роз’яснення щодо його оформлення, приймальна комісія підготувала детальні рекомендації, що вже опубліковані на сайті Політехніки.

Приймальна комісія вже працює. Відповіді на будь-які питання щодо вступу до університету можна отримати за номерами телефонів: +38(067) 760-49-71, +38(095) 070-06-37, або надіслати лист-запит на електронну адресу pk@mipolytech.education.