This page hasn't been translated into English yet.
8/11/2020 Read 2 min

У Приазов'ї оберуть найкращого вчителя

 

У Маріуполі проходитиме щорічний регіональний конкурс «Найкращі вчителі Приазов'я – 2020». Фіналістів цього року буде п'ять. Призери отримають заохочувальні призи, а переможець – сертифікат на туристичну подорож від Групи Метінвест.

«Найкращі вчителі Приазов'я» – це проєкт для тих учителів, хто вже допомагає створити нову українську школу, хто хоче та вміє надихати учнів і колег, прагне вийти на новий професійний рівень. Конкурс дозволяє відзначити найкращих із найкращих представників учительства в Маріуполі, найближчих сіл і селищ – тих, хто сьогодні дарує своє серце та знання дітям.

Для участі в конкурсі необхідно показати своє прагнення й розповісти про власні напрацювання та дієві практики, які допомагають у розвитку нової української школи. Для цього необхідно заповнити електронну анкету та прикріпити коротке відео про себе, в якому потрібно дати відповіді на запитання: чому вибрали професію вчителя; які власні ініціативи й дієві практики, впроваджуєте в освітньому процесі. Додаткові бали можна заробити, організувавши свій освітній челендж, використовуючи хештег #Учителі_Приазов_Я.

Координатор громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Вікторія КОШМАНОВА розповіла про нововведення третього сезону конкурсу: «У конкурсі з'явилася нова номінація – «Шана», на яку можуть висувати претендентів адміністрація школи, батьківські комітети та учнівські спільноти. Також учасники, що ввійшли до ТОП-10, стануть учасниками онлайн-заходу «Освітня кухня», де обміняються досвідом фіналісти й експерти. І найголовніше нововведення цього сезону – оцінюватиме конкурсантів тільки Всеукраїнське журі, склад якого оголошується перед початком голосування, щоб виключити будь-які сумніви в результатах та переможцях».

Збір анкет-заявок проводиться з 10 серпня до 11 вересня 2020 року. 18 вересня будуть оголошені ТОП-50 найкращих вчителів, а 25 вересня – ТОП-10. З 26 по 30 вересня вчителі, що увійшли до десятки найкращих, пройдуть асесмент. Ім'я найкращого з найкращих освітян за підсумками конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я – 2020» стане відомим на урочистій церемонії нагородження 1 жовтня. Подробиці участі в конкурсі «Найкращі вчителі Приазов'я – 2020» за посиланням https://goo.su/1u22 і за телефоном: 096-149-02-30.