This page hasn't been translated into English yet.
CSR 3/23/2021 Read 4 min

У Маріуполі з'явиться перша обладнана зона барбекю

Реконструкція парку імені Гурова в Маріуполі перебуває в активній фазі: до травневих свят планується відкриття зони барбекю, у створення якої Група Метінвест інвестувала 10 млн грн.

У самому парку імені Гурова ведуться роботи з планування доріжок, заміни підземних комунікацій – водопроводу й каналізації, розпочинають облаштування зовнішніх мереж електропостачання. Роботи в зоні барбекю, профінансовані Групою Метінвест, наближаються до завершення.

Вже замінено зливові та каналізаційні мережі, а також систему водопостачання, висаджено рослини й постелено рулонний газон. Іде спорудження будівлі, в якій будуть знаходитися адміністративні приміщення, кімната матері та дитини. Незабаром облаштують зупинку для автотранспорту відпочивальників. У травні територію смачного відпочинку відкриють для відвідувань.

«Попри всі складнощі, Група Метінвест продовжує реалізовувати спільні з містом проєкти – реконструювати парки, наповнювати новими сенсами улюблені місця відпочинку маріупольців, розпочали будівництво першого в Україні будинку з металоконструкцій. Ми впевнені, що попереду в нас ще багато успішних проєктів, які змінять вигляд Маріуполя», – наголосила в.о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Олена Кондалова.

Попри відкриття в Маріуполі нових місць відпочинку, не варто забувати про правила особистої безпеки в період пандемії: у громадських місцях носіть маски, дотримуйтесь соціальної дистанції, мийте руки або обробляйте їх антисептичними засобами.

Нагадаємо, що меткомбінати «Азовсталь» та імені Ілліча Групи Метінвест продовжують ретельно виконувати рекомендації Міністерства охорони здоров'я України й розроблені на підприємствах заходи, спрямовані на запобігання поширенню COVID-19. Адміністративно-управлінський персонал із березня минулого року переведено на режим віддаленої роботи до закінчення карантинного періоду в країні. Максимально обмежена кількість зустрічей в очному форматі й відрядження по Україні та за кордон. Співробітників щодня забезпечують захисними масками, а на виробничих майданчиках є дезінфектори для рук. Регулярно спецзасобами обробляються всі приміщення, зупинкові павільйони, прохідні й транспорт меткомбінатів.