This page hasn't been translated into English yet.
CSR 6/16/2020 Read 2 min

У Кривому Розі замість недобудови та звалища облаштували тенісний корт

У Довгинцівському районі між мікрорайонами Східний 2 та 3 відкрили новий тенісний корт. Спортивний об'єкт збудували за всіма правилами – з майданчиками для відпочинку та місцями для вболівальників. Партнером проекту виступив громадський союз "Зелений центр Метінвест".
 
Місцеві жителі виступили з ініціативою створення тенісного корту минулого року – обрали територію пустиря із залишками фундаменту недобудованої будівлі та сміттєзвалищем будівельного сміття, створили детальний проект, який відправили на конкурс «Громадський бюджет».
 
«Кривий Ріг – спортивне місто і ми системно працюємо над тим, щоб розвивати спорт – як професійне, так і
масове. Минулого року у Брюсселі Кривий Ріг отримав почесний статус «Європейське місто спорту 2020», і ми прагнемо зробити різні його види доступнішими, комфортнішими та ближчими до людей. Ми раді, що криворіжці хочуть займатися спортом і підтримуємо їхні ініціативи. І приємно, що є партнери, які також небайдуже ставляться до прохань мешканців», - наголосив мер Кривого Рогу Юрій Вілкул.
 
У пошуку партнерів для реалізації своєї ідеї жителі Східного звернулися до громадського союзу «Зелений центр Метінвест», який неодноразово підтримував створення інфраструктурних проектів та проектів благоустрою у Кривому Розі.
 
«Жителям складно реалізувати масштабні проекти без підтримки, і ми раді, що ми маємо такий надійний партнер – «Зелений центр Метінвест». У нас у мікрорайоні проживає понад 20 тисяч людей, серед них – багато дітей та підлітків, яким хочеться грати із друзями, а ми, дорослі, хочемо створити їм для цього комфортні умови. І тенісний корт стане ще одним місцем, де мешканці зможуть проводити час цікаво та з користю», - розповіла авторка проекту Світлана Хватова.
 
Тенісний корт – не перший об'єкт, створений за підтримки компанії Метінвест. Торік на території мікрорайону обладнано поле для міні-футболу, а раніше компанія допомогла придбати професійне покриття для баскетбольного майданчика.
 
«Розвиток Східного – дуже показовий приклад, яким може стати звичайний спальний мікрорайон. «Зелений центр Метінвест» із задоволенням відгукнувся на прохання мешканців допомогти у створенні тенісного корту. Для нас важливо, щоб криворіжцям було комфортно жити та працювати в рідному місті, тому ми раді допомогти тим городянам, які прагнуть змінювати його на краще і подають іншим приклад», - розповів генеральний директор підприємства Метінвест-КРМЗ Микола Гончаренко.
 
Нагадаємо, також за програмою соціального партнерства Метінвесту із Кривим Рогом провели реконструкцію скверу ім. Гутовського. Інвестиції в монтаж системи антивандального світлодіодного освітлення, мощення паркових доріжок, встановлення альтанок та малих архітектурних форм становили понад 2 мільйони гривень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТК 5.jpg 990.25 KB ТК 4.jpg 846.61 KB